واردات و ترخیص قطعات الکتریکی | واردات فیوز
واردات و ترخیص قطعات الکتریکی | واردات فیوز
واتساپ: 09018317541 02142326

واردات و ترخیص قطعات الکتریکی | واردات فیوز

واردات و ترخیص قطعات الکتریکی توسط شرکت های مختلفی انجام می شود چراکه قطعات الکتریکی در دنیای حال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار هستند. بیشتر قطعات الکتریکی موجود در بازار از جمله فیوز به صورت وارداتی می باشند و از دیگر کشورها وارد ایران شده اند.

بنابراین افرادی که تمایل به فعالیت در زمینه واردات قطعات الکتریکی دارند، باید با نحوه واردات و ترخیص کالا از گمرگ آشنا باشند. در ادامه این مطلب سعی کرده ایم پیرامون واردات قطعات الکتریکی شامل فیوز اطلاعات بیشتری ارائه کنیم.

 

واردات_قطعات

 

قطعات الکتریکی شامل چه قطعاتی است؟

با پیشرفت روز افزون تمامی صنعت ها و به وجود آمدن تکنولوژی های جدید، نیاز به تامین قطعات الکتریکی در کشور بیش از گذشته مطرح است. به همین دلیل واردات و ترخیص قطعات الکتریکی ضمن برخورداری از اهمیت بالا برای تامین نیاز کشور، دارای سود قابل توجهی نیز خواهد بود. قطعات الکتریکی طیف وسیعی از قطعات را در بر می گیرد که به شرح موارد زیر است:

انواع تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی از جمله

  • کانکتور
  • سوئیچ
  • سوکت
  • آی‌سی
  • ترانزیستور
  • ماژول الکترونیکی
  • تجهیزات شبکه
  • لوازم جانبی
  • کلید و پریز برق
  • فیوز

و …

البته لازم است اشاره کنیم که هدف ما در این مقاله این است که اطلاعاتی پیرامون واردات و ترخیص یک قطعه الکتریکی به نام فیوز ارائه کنیم.

بیشتر بدانید :

واردات فیوز

فیوز یک قطعه الکتریکی است که استفاده از آن در مدارات الکتریکی لازم و ضروری می باشد. از فیوز در مدارهای الکتریکی مختلف برای حفاظت از یک وسیله برقی استفاده می شود تا اگر جریان غیر مجاز بخواهد از مدار عبور کند، فیوز جریان بیشتر از جریان نامی لوازم برقی را قطع کند. با استفاده از فیوز در واقع حفاظت از وسیله برقی در برابر جریان های غیر مجاز امکان پذیر است.

در کشورمان و در صنایع مختلفی به فیوز نیاز است اما میزان تولیدات کشور پاسخگوی نیاز داخلی نیست و از طرفی به برخی فیوزهای خاص و کمیاب نیاز است که در کشورمان تولید نمی گردد.

این دو عامل مهمی است که واردات فیوز را از دیگر کشورها به یک ضرورت تبدیل کرده است.  بنابراین برای برطرف کردن نیاز داخلی به قطعات الکتریکی شامل فیوز، آن ها از دیگر کشورها شامل چین، هنگ کنگ، ترکیه، دبی و … وارد ایران می شود.

آنچه که در واردات و ترخیص قطعات الکتریکی شامل فیوز حائز اهمیت است، این است که برای واردات با افراد متخصص مشورت شود و از آنجایی که امر ترخیص کالا، امری ضروری می باشد؛ در این زمینه از یک ترخیص کار مجرب کمک گرفته شود.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد واردات فیوز کلیک نمایید.

 

توجه

بهتر است اگر قصد واردات قطعات الکتریکی شامل فیوز را گرفته اید، از تولید کننده اصلی خرید کنید و مراقب دلالان و افراد سود جو باشید.

 

نحوه حمل فیوز های وارداتی به داخل کشور

زمانی که شما به عنوان وارد کننده قطعات الکتریکی، فیوز را از دیگر تولید کنندگان خارجی سفارش می دهید؛ وابسته به این که چه زمانی می خواهید کالای سفارشی خود را دریافت کنید، فیوز های شما حمل خواهد شد.در حال حاضر کالاهای وارداتی شامل قطعات الکتریکی و فیوز ها به دو روش به شرح موارد زیر حمل می گردد.

حمل با کشتی : تحویل کالای سفارشی به شما عزیزان نیازمند چهار ماه زمان است.

حمل با هواپیما : تحویل کالای سفارشی به شما عزیزان نیازمند دو هفته زمان است.

 

 

در زمان ثبت سفارش فیوز به چه نکانی توجه کنیم؟

زمانی که قطعه الکتریکی که قصد واردات آن را دارید را فیوز انتخاب کرده اید، بهتر است به چند مورد حتما دقت داشته باشید. سعی کنید زمانی که تصمیم بر واردات فیوز گرفته اید، مشخصات فیوز را شامل شماره فنی، لینک دیتاشیت و کارخانه سازنده برای تولید کننده بفرستید و حتما تعداد مورد نیاز را به آن ها اعلام کنید.

نحوه حمل کالا از طریق هوایی و یا کشتی را به تامین کننده خود اعلام نمایید.و در نهایت سعی کنید تا زمانی که فیوز ها را تحویل نگرفته اید با تامین کننده در ارتباط باشید تا اینگونه بتوانید در جریان مراحل مختلف کالای خود قرار بگیرید.

 

خدمات گروه بازگانی پرشین تجارت دوان

واردات کالا مخصولا برای عزیزانی که تازه کار هستند، نیازمند این است که آن ها از تمامی مراحل و جزئیات مطلع باشند. بدین معنی مثلا اگر شما تصمیم بر واردات قطعات الکتریکی شامل فیوز گرفته اید ابتدا باید مطمئن شوید که واردات آن قطعه مورد نظر شما از نظر قوانین کشور منع واردات نداشته باشد.

در صورتی که شما کالایی را سفارش دهید که ممنوعیت واردات داشته باشد باعث می شود که کالای شما در انبار گمرک متروکه گردد و یا به شرکت تولید کننده مرجوع شود. از طرفی دیگر حتی اگر کالای شما مشکلی نداشته باشد برای ترخیص آن باید به قوانین و مقررات گمرکات داخل کشور آگاهی داشته باشید.

برای اینکه کالای خود را سفارش دهید توصیه می شود که قبل از آن سعی کنید مشاوره تخصصی واردات دریافت کنید و برای ترخیص کالای وارداتی خود نیز از یک فردی که به قوانین گمرک مسلط است کمک بگیرید. معمولا در امور واردات و ترخیص کالا فرد آشنا به امور را ترخیصکار می گویند.

 

ارتباط با کارشناسان پرشین تجارت دوان

مطابق توضیحاتی که ارائه گردید معمولا به دلیل وجود حساسیت در زمینه واردات قطعات الکتریکی و فیوز، این امر بر عهده یک شرکت بازرگانی قرار می گیرد. گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان دارای افراد متخصص و کاربلد در مبدا و مقصد است که می توانید واردات و ترخیص کالای خود را به آن ها بسپارید.

برای دریافت مشاوره تخصصی به صورت رایگان از طریق شماره تماس 02142326 ، واتساپ 09018317541 با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1400-8-5
0 878

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان

شماره تلفن: 02142326

واتساپ09018317541


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ