پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا 42326-021
آزردگی اپل از ترامپ در رابطه با آیفون های چینی
آزردگی اپل از ترامپ در رابطه با آیفون های چینی

آزردگی اپل از ترامپ در رابطه با آیفون های چینی

آزردگی اپل در رابطه با آیفون های چینیآزردگی اپل از ترامپ در رابطه با آیفون های چینی ، با توجه به قانون افزایش تعرفه واردات ۸۰۰ نوع از محصولات مختلف از کشور چین که به تازگی ترامپ دستور داده ، بسیاری از شرکت های تولیدکننده آمریکایی همچون اپل از واردات و نرخ محصولاتی که تاکنون در کارخانه هایشان در چین تولید می شدند، ابراز نگرانی کرده اند.

به گزارش  تجارت نیوز ،اما حالا گزارش هایی منتشر شده که حاکی است ترامپ به اپل وعده داده است این افزایش تعرفه واردات برروی گوشی های آیفونی که در کارخانه های اپل مستقر در خاک کشور چین مونتاژ و ساخته شده اند، تاثیر نگذاشته و اعمال نخواهد شد.

بسیاری از شرکت های بزرگ آمریکایی به منظور کاهش هزینه و قیمت نهایی محصولات خود کارخانه هایی را در چین احداث کرده و به تولید کالاهای موردنظر خود در این کشور می پردازند. یکی از بزرگ ترین شرکت هایی که بخش اعظمی از محصولاتش را در چین مونتاژ و تولید می کرد، اپل است که از این قانون وضع شده جدید بسیار ناراحت و آزرده خاطر شده است.اما حالا نیویورک تایمز از گفت وگو و وعده ترامپ به تیم کوک – مدیرعامل اپل – خبر داده است که طبق آن، ترامپ این اطمینان را به وی داده که قانون افزایش تعرفه های مذکور برروی واردات محصولات اپل از جمله گوشی های آیفون ساخت چین تاثیرگذار نخواهد بود.

 

منبع:وب سایت  CNBC

نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1397-3-30
0 1035

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار 42326-021
" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "