اخذ استاندارد و بازرسی کالا
اخذ استاندارد و بازرسی کالا

اخذ استاندارد و بازرسی کالا

بازرسی-کالا
بازرسی-کالا

یکی از مسائل و دغدغه های مهم در محیط تجارت جهانی امروز اخذ استاندارد و بازرسی کالا  و اطمینان از مرغوبیت و کیفیت کالاها می باشد. بر اساس قوانین وضع شده از سوی سازمان ملی استاندارد، بازرسی و اخذ استاندارد کالا بخشی مهم در امر واردات و صادرات کالاها می باشد و به خریداران بین المللی این اطمینان را می دهد که آیا تأمین کنندگان کالا به تعهدات قراردادی خود به درستی عمل کرده اند یا خیر. همین امر موجب افزایش رقابت و در نتیجه پیچیدگی امر خرید و فروش برای صادرات و واردات شده است.

استاندارد-کالا اخذ استاندارد و بازرسی کالا

گروه بازرگانی و گمرکی پرشین تجارت دوان به منظور تسهیل تجارت های بین الملی بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کالا، با شرکت های بازرسی کالا همکاری های لازم را منعقد می سازد. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، سعی بر این شده است که از مکانیزم های خاصی، اختلاف بین خریدار و فروشنده به حداقل ممکن کاهش یابد و در این رابطه موضوع بازرسی کالا در مبدأ و قبل از حمل به عنوان یکی از ابزارهای مهم در جهت کاهش و یا رفع اختلافات بین بازرگانان مطرح می باشد.

مجموعه بازرگانی پرشین تجارت دوان با انجام خدمات بازرسی قبل از حمل می تواند با پیش بینی های لازم و انتخاب یک شرکت بازرسی کننده امین و معتمد، شرایطی مطمئن را برای تجار محترم ایجاد نماید.

 

بازرسی حین ساخت

 

بازرسی و استاندارد کالا حین ساختبه منظور حصول اطمینان از کیفیت و کمیت کالاها و رعایت روش های صحیح مطابق با استانداردهای جهانی، بازرسی حین تولید انجام می شود و موارد احتمال نواقص کیفی در کالا در نظر گرفته می شود.

لازم به ذکر است که معایبی در محصولات وجود دارد که تنها در بازرسی حین ساخت نمایان می شود. یکی دیگر از جنبه های بازرسی کالا مربوط به زمانی است که تغییری در فرآیند تولید محصول ایجاد شود. این تغییر ممکن است به دلایل مختلف از جمله افزایش ظرفیت تولید و به کار گیری ماشین آلات جدید و .. صورت گیرد که بازرس باید دقیقاً اثرات تغییرات مورد نظر را ردیابی و بررسی نماید.

 

 

 

 

بازرسی و استاندارد کالا در مبدأ         بازرسی قبل از حمل

 

 

این بازرسی عبارت است از هر گونه کنترل،بازبینی،نظارت،آزمایش،نمونه برداری، اندازه گیری و عملیاتی مشابه می باشد که در مورد کیفیت و کمیت و برحسب سایر موارد و خصوصیات کالا، خدمات به منظور تعیین مطابقت آن ها با شرایط قراردادی و یا مشخصات از پیش تعیین شده انجام می گیرد و نهایتاً منجر به صدور گواهینامه بازرسی می شود.

 

بازرسی و استاندارد کالا در مقصد

 

بازرسی کمی در مقصد

 

این گواهی بازرسی صرفاً جهت اطمینان بانک و صاحب کالا از میزان، مقدار، نوع کالا صادر می گردد که به دو طریق صورت می گیرد که بنا به درخواست بانک و یا صاحب کالا انجام و صادر می گردد.

استاندارد کالا با چشم اندازی برای پدید آوردن مرجعی مورد اعتماد جهت مشاوره ، ارتقاء و استانداردسازی کسب و کارهای مختلف کشور آماده خدمت رسانی می‌باشد.

 

 

 

گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان مفتخر همکاری با سازمان ملی استاندارد جهت تدوین استانداردهای ملی و همچنین همکاری با شرکت های بازرسی تایید شده و آزمایشگاه های معتبر می‌باشد. گروه استاندارد کالا با بهره گیری از متخصصان و مشاوران مجرب با رعایت اصول مشتری مداری در زمینه های اخذ گواهینامه‌های بازرسی (IC , COI) ، و همچنین گرفتن نشان استاندارد ملی آماده خدمتگزاری به شما مشتریان گرامی است.

 

 جهت ترخیص کوتاه و بی دسر کالاهای خود، بازرسی در مبدأ و مقصد، اخذ گواهی بازرسی COI و  IC با ما تماس حاصل فرمائید. 02142326

واتساپ امور مشتریان پرشین تجارت دوان 09018317541

 

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this service
1402-6-26
0

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

شماره تلفن: 02142326

واتساپ- ایتا- تلگرام 09018317558


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ