پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا 42326-021
ترخیص هواکش صنعتی از گمرک
ترخیص هواکش صنعتی از گمرک

ترخیص هواکش صنعتی از گمرک

ترخیص هواکش صنعتی از گمرک

 

Industrial-ventilator

یکی دیگر از خدمات گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان ترخیص هواکش صنعتی از گمرک می باشد. هواکش صنعتی دستگاهی است که حول یک محور حرکت و جریان هوا را رد و بدل می کند.

فن و هواکش های صنعتی به دلیل کاربرد و مصرف زیاد در لیست کالاهای وارداتی جایگاه نسبتاً خوبی را به خود اختصاص داده است و این خود انگیزه بالایی را برای وارد کنندگان و تجار محترم ایجاد می کند.

کاربرد فن ها و هواکش های صنعتی در تونل ها،کارخانه ها و فضاهای سرپوشیده بزرگ می باشد. در ادامه به واردات و ترخیص این کالا می پردازیم.

 

 

 

واردات هواکش صنعتی

اغلب واردات این کالا از چین، کره و کشورهای اروپایی می باشد. برای واردات این قبیل کالاها نیاز به رعایت قوانین صادر شده در بخشنامه ها می باشد. در غیر اینصورت با مشکلاتی روبه رو خواهیم شد. باید مصوبات صادر شده در بخشنامه ها را مورد بررسی قرار داد.

اگر قصد واردات و ترخیص فن و هواکش های صنعتی را دارید، باید با نحوه واردات و ترخیص آن آشنا شوید چراکه فرآیند پیچیده ای دارد و لازمه عبور از این پیچیدگی داشتن آگاهی لازم و اطلاعات بروز در این باره می باشد.

برای دریافت مشاوره با مشاورات ترخیص کار گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان با کارشناسان گمرکی ما در ارتباط باشید.

برخی از خدمات گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان در مورد ترخیص هواکش صنعتی از گمرک

  • ترخیص انواع هواکش های صنعتی از گمرکات سراسر کشور
  • ترخیص انواع فن ها از گمرکات سراسر کشور

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص هواکش صنعتی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص این کالا 84145100 می باشد.

مشاوره رایگان و تخصصی با کارشناسان ما

گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان با سابقه درخشان خود در حوزه امور گمرکی و بازرگانی آماده خدمت رسانی به شما تجار و واحدهای تولیدی محترم و عهده دار مسئولیت ثبت سفارش و ترخیص کالاهای شما از گمرکات سراسر کشور می باشد.

مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش ، خرید خارجی ، انجام حواله جات بانکی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات سراسر کشور ، اخذ مجوزات لازم برای واردات کالای مورد نظر و ثبت اظهار نامه گمرکی و … از جمله خدمات ما می باشد.

تلفن های تماس :   واتساپ 09018317541  – 02142326

 

نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1400-6-8
0 56

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار با پرشین تجارت دوان


02142326
" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "