فهرست كالاهای وارداتی با تعرفه صفر تا 25 درصد به اتحادیه اوراسیا
فهرست كالاهای وارداتی با تعرفه صفر تا 25 درصد به اتحادیه اوراسیا
واتساپ: 09018317558 02142326

فهرست كالاهای وارداتی با تعرفه صفر تا 25 درصد به اتحادیه اوراسیا

فهرست كالاهای وارداتی با تعرفه صفر تا 25 درصد به اتحادیه اوراسیا

فهرست كالاهای وارداتی با تعرفه صفر تا 25 درصد به اتحادیه اوراسیا منتشر شدخبرگزاری فارس: فهرست كالاهای وارداتی با تعرفه صفر تا 25 درصد به اتحادیه اوراسیا منتشر شد.

فهرست كالای وارداتی به اورآسیا

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشكك، به نقل از «خبر.كی.جی»، «ورونیكا نیكیشینا» عضو هیئت مدیره كمیسیون اقتصادی اوراسیایی اعلام كرد: این شورا، لیست كالاهایی را كه مالیات وارداتی آنها برای ورود به كشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا به 25 درصد كاهش یافته و یا كاملا برداشته می‌شود را اعلام كرد.

به گفته این مقام اوراسیایی این كالاها متعلق به 49 كشور كمتر توسعه یافته و 104 كشور در حال توسعه می‌باشد.بر اساس این گزارش، این لیست در راستای تحقق توافقاتی كه در نهمین كنفرانس وزرای سازمان تجارت جهانی به دست امد، طراحی شده و هدف از آن، آزادسازی دسترسی به كالاهای كشورهای كمترتوسعه یافته است.

بیشتر بدانید : افزایش تعرفه ریلی ورود كالا از اوكراین به روسیه

بنا بر اعلام این منبع، كالاهایی كه مالیات وارداتی آنها قبلا هم كاهش یافته بود مانند گوشت و فرآورده‌های آن، ماهی، محصولات لبنی، عسل، میوه‌ها، آجیل، برنج، چای، ادویه‌جات، دانه‌های كاكائو، عتیقه‌جات، فلزات گرانبها، مروارید، قالی‌های دست‌باف و كالاهایی كه در كشورهای كمتر توسعه یافته تولید شدند مانند فلزات سیاه و رنگی و بعضی از انواع محصولات مهندسی در این لیست قرار گرفته‌اند.

نیكیشینا در این باره اظهار داشت: تعداد كالاهایی كه مالیات وارداتی آنها كاملا برداشته شده‌ است، 62 درصد تمام كالاهای وارد شده به این لیست را تشكیل می‌دهند و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در تلاش هستیم تا به زودی مالیات واردات برای 97 درصد از كالاهای خارجی را برداریم.گفتنی است كه جمعیت كشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا، 182 میلیون و 700 هزار نفر می‌باشد.

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1396-8-4
0 1664

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

شماره تلفن: 02142326

واتساپ- ایتا- تلگرام 09018317558


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ