نصب كد رهگیری برای تولید و واردات پوشاك الزامی شد
نصب كد رهگیری برای تولید و واردات پوشاك الزامی شد
واتساپ: 09018317541 02142326

نصب كد رهگیری برای تولید و واردات پوشاك الزامی شد

نصب كد رهگیری برای تولید و واردات پوشاك الزامی شد

نصب كد رهگیری برای تولید و واردات پوشاك الزامی شد ، به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ محمد مهدی رئیس زاده با اشاره به اینكه از سال گذشته تاكنون جلسات زیادی با گمرك و وزارت صنعت داشتیم ، گفت: برای مقابله با قاچاق پوشاك و منسوجات خانگی دو دستگاه مجری اصلی بودند كه می توانستند نقش تاثیر گذاری داشته باشند از این رو گزارش هایی را به گمرك ایران ارائه دادیم و تا حد زیادی مشكل اجرایی این بخش حل شده است.

نصب كد رهگیری واردات پوشاك

وی با بیان اینكه خروجی جلسات با گمرك و وزارت صنعت الزام وارد كنندگان تنها به صورت حقوقی است ، افزود: وارد كنندگان از این پس كالایی را كه در بخش پوشاك قصد دارند وارد كنند باید از طریق برند ثبت شده باشد و دیگر اشخاص حقیقی نمی توانند اقدام به واردات كنند.

بیشتر بدانید :

وی ادامه داد: واردكنندگان از 31 اردیبهشت تا 31 تیر مهلت دارند كد رهگیری را بگیرند و از دو ماه بعد ثبت سفارش از طریق كد جی تی آی ان انجام می شود. محمد مهدی رئیس زاده افزود : تولید كننده ها نیز باید شناسه داخلی بگیرند و آن را روی كالاهای تولیدی خود نصب كنند تا كالای وارداتی از كالای تولیدی مشخص شود و مهم تر از آن كالایی كه از طریق مبادی رسمی آمده و كالایی كه از طریق قانونی وارد شده مشخص خواهد شد.

بنابر گزارش گمرك ایران ؛ رئیس زاده گفت: گمرك نهایت همكاری را در این زمینه انجام داده و ما از این سازمان برای حمایت از صنعت نساجی تشكر می كنیم. دبیر كل انجمن صنایع نساجی ایران با اشاره به قاچاق كوله بری و كالای همراه مسافر تاكید كرد: یكی از مشكلاتی كه صنعت پوشاك با ان درگیر است واردات كالا از طریق كوله بری و ته لنجی است كه باید با آن مقابله شود. البته این موضوع باید به تدریج حل شود و در اختیار گمرك نیست كه از انها بخواهیم.

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1396-8-4
0 1160

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان

شماره تلفن: 02142326

واتساپ09018317541


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ