واردات دستگاه لحیم کاری
واردات دستگاه لحیم کاری
واتساپ: 09018317558 02142326

واردات دستگاه لحیم کاری

واردات دستگاه لحیم کاری یکی دیگر از خدمات تیم پرشین تجارت دوان است که توسط ترخیص کاران حرفه ای این شرکت انجام می شود. واردات کالا یکی از فعالیت های اقتصادی محوری برای هر کشور است که دولتمردان باید  با ایجاد یک سری قوانین و شرایط مناسب مراحل انجام واردات را آسان کنند. دستگاه لحیم کاری یکی از ابزارهای مهم برای ایجاد اتصال بین پایه قطعات الکترونیکی و سطح مسی است.

واردات دستگاه لحیم کاری

واردات دستگاه لحیم کاری

قوانین واردات دستگاه لحیم کاری

 

واردات کالا یکی از نیازهای اساسی برای تامین نیازهای جوامع مختلف است به  گونه ای که دولت یک سری قوانین و مقررات خاص برای واردات تعیین کرده است. فرد وارد کننده کالا باید علاوه بر شناخت چگونگی انجام مراحل واردات با قوانین و مقررات آشنا باشد و اطلاعات خود را در این زمینه به روز کند.

شناخت قوانین و مقررات باعث می شود که تجار بتوانند راحت تر مراحل واردات دستگاه لحیم کاری و کالاهای وارداتی دیگر  را انجام دهند و از به وجود آمدن تخلفات جلوگیری کند. شما می توانید از شرکت های بازرگانی بخواهید که تمامی مراحل واردات را در کمترین زمان و بدون کوچک ترین مشکلی انجام دهند.  معمولا این شرکت ها دارای ترخیص کاران حرفه ای هستند که با انجام این مراحل آشنایی کامل دارند و می توانند بدون به وجود آمدن  هزینه های اضافی دستگاه های لحیم کاری شما را وارد کشور کنند.

 

مراحل واردات دستگاه لحیم کاری

 

واردات دستگاه لحیم کاری هم چون دیگر کالا های وارداتی دارای یک سری مراحل است که باید مراحل را به درستی انجام دهید تا به مشمول پرداخت هزینه اضافی  نشوید و واردات کالاها هم سریع تر انجام شود:

 

دریافت کارت بازرگانی

 

اولین و مهم ترین مرحله واردات داشتن کارت بازرگانی است چون در صورتی که کارت بازرگانی نداشته باشید  قادر به وارد کردن کالا نخواهید بود.

 

پیدا کردن یک شرکت تامین کننده

 

در مرحله دوم شما باید یک تامین کننده مناسب پیدا کنید و با تامین کننده به مذاکره بپردازید. پیدا کردن یک تامین کننده مناسب کار آسانی نیست و نیاز به آشنایی با آن کشور و تامین کننده های موجود در کشور دارد.

 

مذاکره و دریافت پروفرما

 

بعد از پیدا کردن تامین کننده نوبت به مذاکره است که قبل از مذاکره باید استعلام های لازم را دریافت کنید استعلام یا همان پروفرما یا پیش فاکتور یک نوع استعلام قیمت است و شامل اطلاعاتی مانند سازنده کالا، مشخصات کالا، کشور مبدا و کشور مقصد،  تعداد و وزن کالاها، اطلاعات کامل فروشنده و خریدار و …می باشد  که  خریدار بعد از دریافت پیش فاکتور و راضی بودن از دستگاه ها می تواند با فروشنده مذاکره کند.

 

دریافت مجوزهای مورد نیاز و ثبت سفارش کالاها

 

بعد از به توافق رسیدن شما باید ثبت سفارش کالای مورد نظر را انجام دهید که شما باید به سامانه وارد شوید و اطلاعات خود را در این سامانه آپلود کنید. بعد از آپلود کردن  مدارک شما باید مجوز های مورد نیاز  را از سازمان های مربوطه دریافت نماید. در نهایت در خواست ثبت سفارش شما توسط سازمان های مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد و تایید می شود. نکته قابل توجه این است که در صورتی مجوزهای لازم را دریافت نکنید نمی توانید کالا های خود را وارد کشور کنید و کالا های شما قاچاق به حساب می آیند.

 

تخصیص ارز

 

بعد از دریافت تمامی مجوزها و ثبت سفارش کردن نوبت به خرید کالاها از فروشنده می رسد که شما باید تخصیص ارز را هم انجام دهید. یعنی شما باید تمامی هزینه ها را بپردازید. روش های زیادی برای تخصیص ارز وجود دارد که برخی از آن ها شامل: وصول اسنادی، اعتبار اسنادی و پرداخت به وسیله چک، حواله ارز  است.

 

تعیین کردن روش حمل و نقل

 

تعیین نوع روش حمل و نقل به صورت کاملا توافقی بین فروشنده  و خریدار  و  با توجه به کشور مبدا و مقصد مشخص خواهد شد. که می توان کالاها را به صورت هوایی، دریایی، زمینی و ریلی جابجا نمود. نکته قابل ذکر این است که تعیین روش حمل و نقل کالا باید با توجه به قوانین بین المللی اینکوترمز باشد.

 

بیمه کالا ها

 

قبل از واردات و ترخیص کالا بهتر است کالا های خود را بیمه نماید تا اگر در مسیر مشکلی برای کالاها به وجود آمد کالاهای شما تحت پوشش بیمه باشند تا بیمه بخشی از آن را پرداخت نماید.

 

ترخیص دستگاه های صنعتی از گمرک

 

بعد از حمل کالا و رسیدن آن به گمرک نوبت به پروسه ترخیص کالا است که باید این مراحل به درستی انجام شود تا تجار مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نشود و راحت کالا های خود را ترخیص کند.

 

مزایای واردات دستگاه لحیم کاری

 

  • تامین دستگاه های خاص
  • مشاوره در گزینش دستگاه ها
  • دسترسی بی واسطه به تولید کنندگان اصلی و معتبر
  • پایین ترین قیمت
  • گارانتی معتبر دستگاه های وارداتی
  • خرید قطعه از کارخانه با شرط بازگشت
ترخیص فوری کالا

ترخیص فوری کالا

جمع بندی

 

در متن بالا سعی کردیم توضیحات کافی در مورد نحوه واردات دستگاه لحیم کاری در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که گفته شد انجام مراحل واردات نیازمند تجربه و مهارت است ودر صورت آشنا نبون با مراحل ممکن است نتوانید به آسانی کالاهای خود را وارد کشور کنید. از این رو می توانید با شرکت بازرگانی پرشین تجارت دوان بخواهید که تمامی مراحل را به آسانی برای شما انجام دهند. در صورتی که اطلاعات کافی در مورد نحوه واردات و دریافت مجوزها ندارید می توانید این کار را به ترخیص کار بسپارید و در صورتی که با وظایف ترخیص کار آشنا نیستید می توانید مقاله ترخیص کار درجه یک گمرک را مطالعه نماید تا اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

به این نوشته امتیاز دهید
5/5 - (1 امتیاز)
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1403-3-27
0 52

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

شماره تلفن: 02142326

واتساپ- ایتا- تلگرام 09018317558


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ