واردات میکروسکوپ پزشکی
واردات میکروسکوپ پزشکی
واتساپ: 09018317558 02142326

واردات میکروسکوپ پزشکی

واردات میکروسکوپ پزشکی

 

واردات میکروسکوپ پزشکی

 

 

معمولا بخشی مهمی از وسایل پزشکی  بصورت واردات تامین می شود و این وسایل می تواند در دسته های  آموزشی و پزشکی  قرار بگیرند. بعضی از این  موارد در هر دو دسته استفاده پزشکی و آموزشی قرار کاربرد دارند و ازجمله می توان به واردات میکروسکوپ های پزشکی اشاره کرد که، علاوه بر دانشگاه ها و مراکز علمی پزشکی  در آزمایشگاه ها عنوان یک ابزار ثابت و پایه بکار می رود.

 

دلایل واردات میکروسکوپ‌پزشکی چیست؟

 

یکی از دلایل واردات میکروسکوپ پزشکی صف های آزمایشگاه  است و معمولا کمبود این ابزار بسیار مهم کار انجام  آزمایش ها را مختل می کند .  ولی بطور خلاصه می توان دلایل واردات میکروسکوپ را به موارد زیر ارتباط داد.

 

 • کیفیت بسیار بالای میکروسکوپ
 • ویژگی های کمی و کیفی این ابزار
 • مشکل در تولید میکروسکوپ داخلی
 • تقاضای بالا برای مراکز درمانی و آموزشی

و…

 

واردات میکروسکوپ چگونه انجام می شود؟

 

واردات میکروسکوپ درواقع بصورت دریایی از طریق کشتی های باربری ، هوایی و زمینی از گمرک  انجام می شود و بنا به نیاز و بعد مسافت  می توان بصورت نسبی از هر سه طریق استفاده کرد. نکته مهم اینکه امروز کار واردات میکروسکوپ‌پزشکی یا از طریق نهاد های وارداتی  دولتی یا از طریق شرکت های خصوصی انجام می شود و با این حال سالانه بخش اعظمی از واردات وسایل پزشکی به این کالا اختصاص دارد.

 

بیشتر بدانید :

الزام واردات  میکرسکوپ چیست؟

 

میکروسکوپ پزشکی امروز سهم مهمی رو در روند پیشرفت  درمان دارد و مشاهده های نمونه ها از نظر ترکیبات و ساختار و حتی مشاهده بعضی از بیماری های مهم بدون این ابزار میسر نخواهد بود. و علاوه بر  استفاده های درمانی از این ابزار در آزمایشگاه و دیگر  بخش های بیمارستان ،  وجود این ابزار در مراکز علمی و پزشکی مانند دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز تحقیقات بسیار مهم می  باشد و برای این موارد ،و موارد دیگر واردات میکروسکوپ پزشکی از سایر کشور ها انجام می شود.

 

واردات میکروسکوپ پزشکی از چه مدل های  است؟

 

بیشتر افراد وقتی به میکروسکوپ فکر می‌کنند مدلی که در کلاس آزمایشگاه مدرسه و دانشگاه دید‌هاند به ذهنشان خطور می‌کند اما درواقع واردات و ترخیص میکروسکوپ پزشکی مختص به یک مدل خاص نیست از مدل های پرکاربرد و وارداتی آن می توان به موارد زیر اشاره کرد که از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردارند.

 

واردات میکروسکوپ‌پزشکی معکوس یا اینورت

 

از موارد بسیار مهم می توان به واردات  میکروسکوپ پزشکی مدل اینورت اشاره کرد که سهم قابل توجه ای از بررسی ها با این میکروسکوپ انجام می شود.

میکروسکوپ معکوس برای:

 • لقاح آزمایشگاهی
 • تصویربرداری از سلول زنده
 •  مطالعه زیست شناسی رشد
 •  زیست شناسی سلولی
 •  علوم اعصاب و میکروبیولوژی استفاده می‌شود.
 •  واردات میکروسکوپ پزشکی متالوژی
 •  واردات میکروسکوپ پزشکی اشعه ایکس

 

واردات و ترخیص میکروسکوپ پزشکی اشعه ایکس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . همان طور که  میدانید  این میکروسکوپ‌ها از پرتوی اشعه X برای ایجاد تصویر استفاده ‌می‌کنند.کاربرد این میکروسکوپ علاوه بر مراکز درمانی در آزمایشگاه های شیمی و فیزیک نیز می باشد و  اشعه ایکس برخلاف نور مرئی به راحتی منعکس و شکسته نمی‌شود و برای چشم انسان قابل مشاهده نیست.

این مدل میکروسکوپ  این قابلیت را دارد که به آن سلول های زنده انسان و  سایر حیوانات را مشاهده کرد لازم به ذکر است که از این میکروسکوپ در دامپزشکی ها نیز استفاده می شود.

 

ترخیص میکروسکوپ پزشکی نوری

 

بطور جد می توان گفت که بخش مهمی از واردات میکروسکوپ پزشکی مربوط به  مدل  نوری می باشد . این میکروسکوپ بسیار در زمینه پزشکی و تحقیقات و نمونه برداری بسیار پرکاربرد  است و امروز در اغلب آزمایشگاه ها علاوه بر دیگر ابزار ها از این ابزار وارداتی نیز استفاده می شود.   میکروسکوپ‌‌های نوری ساده امکان مشاهده یک ارگانیسم را به صورت همزمان با بزرگنمایی ۱۰۰ تا ۱۵۰ برابر فراهم می‌کند.

 

 

ترخیص میکروسکوپ پزشکی مرکب

میکروسکوپ مرکب جزوه مدل هایی است که هم در مراکز پزشکی هم در مراکز تحقیقاتی مورد استفاده قرار میگیرد. واردات میکروسکوپ پزشکی مرکب امروزه از مبدا کشورهای مانند چین ، کشور های اروپایی و… انجام می گیرد .بطور خلاصه میکروسکوپ‌‌های مرکب به عنوان میکروسکوپ بیولوژیکی ‌می‌توان نام برد. میکروسکوپ مرکب در:

 

 •  آزمایشگاه‌‌ها
 • مدارس
 •  تصفیه خانه‌‌های فاضلاب
 •  مطب‌‌های دامپزشکی
 •  برای بافت شناسی
 •  آسیب شناسی استفاده می‌شود
ارتباط با کارشناسان مشاور

تجار و واحدهای آزمایشگاهی محترم می توانند جهت ترخیص میکروسکوپ و یا ترخیص هر کالایی از گمرک با شماره های زیر در ارتباط باشند:
021-42326  واتساپ 09018317541

همچنین جهت سهولت در کار می توانید بر روی لینک کلیک نمایید و اطلاعات خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهند بود.

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1400-7-6
0 618

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

شماره تلفن: 02142326

واتساپ- ایتا- تلگرام 09018317558


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ