واردات و ترخیص اتصالات گالوانیزه
واردات و ترخیص اتصالات گالوانیزه
واتساپ: 09018317558 02142326

واردات و ترخیص اتصالات گالوانیزه

galvanized-fittings
galvanized-fittings
types-of-galvanized-fittings-min واردات و ترخیص اتصالات گالوانیزه و کاربرد آن

اتصالات گالوانیزه یکی از انواع اتصالات می باشد که این نوع اتصالات برای اتصال لوله های گالوانیزه کاربرد دارد. این دسته از اتصالات استحکام و مقاومت بیشتری دارند و بسیار در برابر رطوبت و موارد دیگری مثل پوسیدگی مقاومت دارند.اتصالات گالوانیزه برای اتصال به لوله های گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد به همین خاطر باید لوله های گالوانیزه به صورت روپیچ دنده ای باشد تا در اتصالات مشکلی ایجاد نشود. به طور کلی اتصالات در ردیف تعرفه 73071900 قرار دارد.

می توان گفت لوله های ساخته شده از جنس آهن و فولاد با قرار گرفتن در معرض رطوبت و با گذشت زمان دچار زنگ زدگی و فرسودگی می شوند و برای جلوگیری از پوسیدگی و افزایش مقاومت این اتصالات از فرآیندی تحت عنوان گالوانیزاسیون استفاده می شود. مراحل و روند انجام این کار به این شکل می باشد که لوله و اتصالات آهنی و فولادی را در استخری از فلز بر روی مذاب غوطه ور ساخته و سپس اتصالات را سرد می کنند تا پوشش بر روی آن ثابت شود. کاربرد اتصالات گالوانیزه دنده ای در آبرسانی در موتورخانه ها و بخش های یوتیلیتی پروژه های صنعتی است.

انواع روش های گالوانیزه کردن اتصالات

از اتصالات گالوانیزه مثل سایر اتصالات برای ایجاد تغییر مسیر لوله کشی و تغییر در اندازه قطر لوله، اتصال لوله به دستگاه ها و همچنین ایجاد انشعاب در لوله ها استفاده می شود. اتصالات گالوانیزه رد صنایع مختلفی از جمله صنایع نفت و گاز کاربرد دارد. گالوانیزه کردن اتصالات به دو شکل انجام می شود:

  • گالوانیزه کردن اتصالات به روش گرم
  • گالوانیزه کردن اتصالات به روش سرد

گالوانیزه کردن اتصالات به روش گرم باعث افزایش طول عمر و مقاوت اتصالات می شود و به همین خاطر از اتصالاتی که از طریق این روش گالوانیزه می شوند در دکل های برق فشار قوی استفاده می شود. در مقابل باید گفت اتصالات به روش سرد که از لحاظ هزینه بسیار پایین تر از اتصالات به روش گرم است، برای اتصالات پیچ و مهره کاربرد دارد.

کاربردهای اتصالات

از مهم ترین کابردهای اتصالات از جمله اتصالات گالوانیزه ، اتصالات برنجی و اتصالات برنزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گلخانه ها

کشاورزی و آبرسانی

حصارکشی

ساخت انواع سازه های فلزی

تصفیه خانه ها

مخابرات

جهت ارتباط با کارشناسان ما در زمینه ثبت سفارش اتصالات گالوانیزه و واردات و ترخیص آن با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید اطلاعات خود را برای ما در سایت sabtaresh.com ارسال نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهند بود.

 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1400-4-21
2 1549

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

نظرات

  • امین فرقانی

    مطلب جالبی بود.

    • پرشین تجارت

      ممنونیم از شما

پاسخگوی سوالات شما هستیم

شماره تلفن: 02142326

واتساپ- ایتا- تلگرام 09018317558


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ