پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا 42326-021
واردات و ترخیص انواع ماشین آلات صنعتی
واردات و ترخیص انواع ماشین آلات صنعتی

واردات و ترخیص انواع ماشین آلات صنعتی

ترخیص-ماشین-آلات
ترخیص-ماشین-آلات

خدمات پرشین تجارت در زمینه ترخیص ماشین آلات صنعتی از گمرک

 

Import_and_clearance_of_various_industrial_machines

 

برخی از خدمات گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان که در زمینه واردت و ترخیص انواع ماشین آلات صنعتی از گمرک :

  • مشاوره در زمینه واردات و ترخیص انواع ماشین آلات صنعتی

در جهت واردات و ترخیص انواع ماشین آلات صنعتی شامل : ماشین آلات پرس، ماشین آلات ریخته گری، ماشین آلات خط تولید چاپ، ماشین آلات تزریق پلاستیک، ماشین آلات بافندگی، ماشین آلات پرکن، ماشین آلات خردکن، ماشین آلات حفاری، ماشین آلات بسته بندی، ماشین آلات کشنده، ماشین آلات خط تولید کارتن،ماشین آلات حکاکی، ماشین آلات خط تولید ماسک ، ماشین آلات نساجی،ماشین آلات خط تولید برش لیزر،ترخیص ماشین اکسترودر،بیل مکانیکی، لیفتراک، لیچتراک، ماشین آلات راهسازی، ژنراتور، الکتروموتور، کمپرسور و …. می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشاوران و کارشناسان ما در مورد ترخیص هر نوعی از ماشین آلات صنعتی اطلاعات کاملی دارند و از همین جهت می توانید از مشاوره رایگان و تخصصی ما بهره مند شوید.

  • اخذ مجوز واردات و ترخیص انواع ماشین آلات صنعتی

شرکت های تولیدی جهت واردات کالاهای خود نیاز به مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه و همچنین معافیت از سازمان صنعت معدن و تجارت می باشند. شرکت ما نیز در خصوص اخذ مجوزها و همچنین دریافت معافیت های مورد نیاز، شما را همیاری و در اسرع وقت مجوزها را برای شما دریافت می کنند.

  • آشنایی با تعرفه کدهای ماشین آلات

برای ترخیص ماشین آلات صنعتی و یا هر کالایی باید با کد تعرفه آن کالا آشنایی داشته باشید و بدون شک شما با تمامی کدهای ماشین آلات صنعتی آشنایی ندارید. شرکت ها در مورد تمامی این تعرفه کدها اطلاعات لازم را دارند و می توانند در این زمینه به شما مشاوره حرفه ای را ارائه دهند. جهت ثبت سفارش و ارسال پروفرم های خود برای کارشناسان ما  کلیک نمائید.

  • ترخیص قطعات اولیه از گمرک

واردات قطعات اولیه برای ماشین آلات صنعتی بدون شک بسیار مهم می باشد چراکه در صورت ایجاد مشکل در ماشین آلات صنعتی، برخی از قطعات آن نیاز به تعویض خواهند داشت. بر همین اساس علاوه بر ترخیص ماشین آلات صنعتی از گمرک، ترخیص قطعات آن ها نیز ضروری می باشد.  برای ترخیص مواد و قطعات اولیه تولیدی ها، قطعات ماشین آلات، مواد اولیه شیمیایی و دارویی، بلبرینگ،گیربکس صنعتی، قالب تزریق پلاستیک و …. با ما می توانید در ارتباط باشید.

  • شعبه در گمرک بندرعباس

گمرک بندرعباس جزء مهم ترین گمرکات کشور می باشد که برای ترخیص ماشین آلات صنعتی باید به آن مراجعه کنید. اینکه به تنهایی قصد ترخیص و واردات ماشین آلات خود را از این گمرک داشته باشید، کاری زمانبر و دشوار است از همین جهت گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان با بهره مندی از کارشناسان مجرب و حاذق و  دارا بودن از تجربه بالا در زمینه امور گمرکی و ترخیص کالا، امر واردات و ترخیص کالای شما را بسیار حرفه ای و در کمترین زمان ممکن به سرانجام می رساند.

گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان به عنوان یکی از گروه های با تجربه، معتبر در زمینه ارائه امور گمرکی از جمله ترخیص کالا، صادرات، واردات، مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش کالا و … می توانند ترخیص کالای شما تجار و تولیدکنندگان محترم را با آشنایی از آخرین قوانین و بخشنامه های گمرکی توسط ترخیص کاران گمرکی انجام دهند. جهت ارتباط با کارشناسان ما با شماره های 02142326 و همچنین شماره واتس آپ امور مشتریان به شماره 09018317541 تماس حاصل فرمائید.

 

 

نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1400-2-27
0 765

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار با پرشین تجارت دوان


02142326
" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "