پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا 42326-021
الزام تعیین رشته فعالیت‌های کارت بازرگانی
الزام تعیین رشته فعالیت‌های کارت بازرگانی

الزام تعیین رشته فعالیت‌های کارت بازرگانی

قابل توجه کاربران محترم تجارت خارجی

الزام تعیین رشته فعالیت‌های کارت بازرگانی در سامانه یکپارچه اعتبارسنجی و رتبه‌بندی

تجارت

پیرو اطلاع‌رسانی قبلی با موضوع الزام تعیین رشته فعالیت‌های کارت بازرگانی در سامانه یکپارچه اعتبارسنجی و رتبه‌بندی توضیحات تکمیلی به شرح ذیل ایفاد می‌گردد:

1- بازرگانانی که تا تاریخ‌های اعلام شده اقدام به ثبت نهایی رشته فعالیت‌ها در سامانه مذکور نکرده‌ باشند، هیچ رشته فعالیت فعالی در ثبت سفارش‌ها نخواهند داشت.

2- بازرگانان محترم بعد از تاریخ‌های اعلام‌شده نیز امکان ثبت نهایی رشته فعالیت‌ها را خواهند داشت. الزام مطرح شده در اطلاعیه اصلی به منظور اجتناب از مشکلات احتمالی در فرایند ثبت سفارش عنوان شده است.

3- بازرگانان بر اساس رتبه‌بندی تعداد محدودی رشته فعالیت را می‌توانند ثبت نمایند. با این وجود ملزم به انتخاب تمامی رشته فعالیت‌های خود نیستند و هر زمانی می‌توانند رشته فعالیت‌های باقیمانده را اضافه نمایند. باید توجه داشت که چنانچه رشته فعالیتی انتخاب و ثبت نهایی گردد، تا ویرایش بعدی رتبه‌بندی امکان تغییر یا حذف آن میسر نخواهد بود.

در صورت بروز هرگونه ابهام یا مشکل در خصوص ثبت رشته فعالیت‌ها، بازرگانان محترم می‌توانند از طریق ثبت درخواست بازبینی در سامانه یکپارچه اعتبارسنجی و رتبه‌بندی یا واحد مشاوره سازمان مدیریت صنعتی اقدام به پیگیری نمایند.
همچنین می توانید با ما در ارتباط باشید

02142326

 

09018317541

گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان

🌐 منبع :  سامانه جامع تجارت

نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1400-3-26
0 70

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار با پرشین تجارت دوان

42326 021


" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "