ترخیص آنتی بیوتیک
ترخیص آنتی بیوتیک
واتساپ: 09018317541 02142326

ترخیص آنتی بیوتیک

ترخیص آنتی بیوتیک از گمرک دارای یک سری مراحل است که بهتر است این مراحل توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود. آنتی بیوتیک ها دارای ماده هایی می باشند که که می توانند باعث از بین رفتن یا متوقف شدن سلول های بیماری زا در بدن فرد زنده شوند.

ترخیص-آنتی-بیوتیک

 

ترخیص آنتی بیوتیک از گمرک

 

آنتی بیوتیک ها با توجه به عملکرد  ضد میکروبی که در بدن فرد جاندار انجام می شوند با یک دیگر تفاوت دارند و از سری داروهای پر مصرف و پر کاربرد می باشند. امروزه تجارت صنایع دارویی دارای سود آوری بسیار زیادی است. این داروها جزو داروهای پر مصرف به حساب می آیند و در بین بیماران زیاد استفاده می شود.

آنتی بیوتیک ها معمولا از کشور های سوئیس، آلمان، بلژیک و… وارد می شوند  که برای واردات و ترخیص این داروها  باید دارای تجربه در این زمینه باشید تا به سودآوری خوبی برسید.

ترخیص کالا در بیان جمله آسان است ولی نیاز به یک سری مدارک و مجوزها دارد که گرفتن این مجوزها کار پیچیده ای است. واردات و ترخیص مواد اولیه دارویی نیازمند اخذ مجوز بهداشت می باشد. کارشناسان واحد ثبت سفارش پرشین تجارت دوان پاسخگوی سوالات شما در زمینه اخذ مجوزهای بازرگانی از قبیل : ثبت سفارش ، اخذ مجوز بهداشت و … هستند.

 

آنتی بیوتیک چیست؟

 

آنتی بیوتیک ها از سری داروهای بسیار قوی و پرقدرت هستند که با بیماری های و عفونت ها مبارزه می کنند  که با استفاده از این داروها می توانید خود را از عفونت ها و باکتری ها نجات دهید. این داروها به عنوان داروهای ضد میکروبی شناخته شده اند و برای از بین بردن باکتری ها مورد استفاده قرار می گیرند و از تکثیر باکتری ها هم جلوگیری می نمایند.

در دهه های گذشته قبل از این که آنتی بیوتیک ها کشف شوند  بیشتر افراد به دلیل عفونت های باکتریایی هم چون گلودرد استرپتوکی کی جان خود را از دست می دادند ولی با کشف آنتی بیوتیک ها امید به زندگی افزایش پیدا کرد و مردم از این عفونت های کشنده نجات پیدا کردند.

 

واردات_کالا_از_گمرک ترخیص کالا چیست؟

 

برای ترخیص کالا از گمرک در مرحله اول شما باید مدارک مورد نیاز را آماده سازی کنید و با ورود به سامانه ترخیص کالا، محصولات خود را ثبت سفارش کنید و مدارک را در آن جا ثبت نماید.

ترخیص کردن کالا از گمرک یک کار تخصصی به حساب می آید که برای این که بتوانید مراحل را براساس قوانین اجرایی انجام دهید باید این کار را به افرادی که ترخیص کار نام دارند بسپارید تا بتوانند ترخیص آنتی بیوتیک از گمرک را به خوبی انجام دهند.

انجام دادن مراحل ترخیص کالا دارای یک سری مسیرهای پر پیچ و خم می باشد که برای افراد متخصص این کار بسیار ساده و آسان است ولی برای کسانی که در این زمینه تجربه کافی ندارند یک کار سخت و مشکل است.

برای ترخیص کالا از گمرک به یک سری مدارک نیاز است که این مدارک شامل: مدارک صاحب بار ( اصل کارت بازرگانی، کپی تمام صفحه های کارت بازرگانی؛ کپی کارت ملی) مدارک مربوط به کالا ( بارنامه، پیش فاکتور، گواهی مبدا، فاکتور، بیمه نامه، عدل بندی، ترخیصیه، قبض انبار)  از سری مدارک مورد نیاز برای ترخیص آنتی بیوتیک از گمرک است که باید همراه خود داشته باشید.

 

ترخیص کار

 

ترخیصکار فردی است که به صورت حقیقی و حقوقی مراحل ترخیص کالا را به خوبی انجام می دهد و از دانش و تجربه کافی برخوردار است و تمامی قوانین و مقررات را به خوبی می داند. ترخیص کار براساس قراردادی که دارد اقدام به ترخیص کالا از گمرک می کند.

ترخیص کالا از گمرک دارای مراحل و مراتب بسیار گوناگونی است که هر یک از آن ها دارای اهمیت بسیار زیادی است. که برای ترخیص کالا از گمرک باید از افراد دارای تجربه کمک بگیرید. یکی از شرکت های که دارای تجربه کافی در این زمینه می باشند شرکت پرشین تجارت دوان است که سابقه درخشانی در زمینه ترخیص کالا دارد.

 

ویژگی های یک شرکت بازرگانی خوب

 

our_team

 

 

 • داشتن مدت سابقه فعالیت و بررسی تجربه های آن ها
 • داشتن کارت های بازرگانی معتبر
 • شناسایی شرکت حمل کالا
 • آشنایی کامل با قوانین و مقررات و همچنین تخلفات
مراحل ترخیص آنتی بیوتیک از گمرک

 

ترخیص کالا دارای مراحل بسیار زیادی است که برای ترخیص باید یک سری مجوز را از سازمان های مربوطه دریافت کنید. معمولا مراحل ترخیص کالا را قوانین و مقررات اساسی هر کشور مشخص می کنند یعنی هر چقدر قوانین و مقررات یک کشور آسان باشد مراحل ترخیص آسان تر می باشد.

مراحل ترخیص کالا از گمرک به شرح زیر می باشد:

 

اظهار کالا

 

اولین قدم برای ترخیص کالا ثبت اظهار کالا در گمرک می باشد. اظهار نامه دارای قوانین و مقرراتی است که شما موظف به رعایت کردن آن ها هستید. برای اظهار کالا در گمرک به یک سری مدارک نیاز است که این مدارک شامل:

 • کپی کارت ملی
 • اظهار نامه واردات
 • بارنامه کالا
 • ترخیصیه
 • فاکتور خرید محصولات
 • پروفرما
 • بیمه نامه کالا
 • مجوز ثبت سفارش کالا
 • وکالت نامه
 • پروانه صادراتی محصولات

ثبت اظهار نامه از سری بخش های مهم به حساب می آید که برای ثبت کردن اطلاعات باید بسیار دقت کنید.

 

احراز هویت کالا و تعیین مسیر

 

در این مرحله باید اطلاعات شما به وسیله کارشناس بررسی شود و بعد از این که همه چیز تایید شد یک شماره اختصاصی به شما داده می شود که این شماره نشان دهنده این است که کالای شما ثبت شده است.

 

کنترل کالا

 

در این حا باید کالاهای شما توسط افراد متخصص بررسی می شود و باید اطلاعات ثبت شده با مدارک مطابقت داشته باشد که توسط قوانین تعیین شده  کالاهای شما در دایره ارزش گذاری قرار می گیرند.

 

گرفتن مجوز کالا

 

در این بخش با توجه به قوانین و مقرراتی که توسط سازمان دولتی تعیین می شود مجوزها صادر خواهند شد.

 

بررسی هزینه و مطابقت کالا به وسیله کارشناس

 

در این جا کالا را با مدارکی که ارسال شده است مطابقت می دهند و بعد با توجه به میزان کد زمانی که کالا در گمرک است و براساس مراحل ترخیص هزینه آن تعیین می شود.

 

گرفتن صدور سند ترخیص کالا

 

بعد از بررسی هزینه های مشخص شده باید هزینه ها را پرداخت نماید که برای پرداخت باید به صندوق مراجعه کنید و هزینه ها را پرداخت کنید.

 

اجازه بارگیری کالا

 

مرحله بعدی باید شما به انبار کالا مراجعه کنید و با دادن سند ترخیص کالا بارگیری کالاها را انجام دهید و دیگر اقدامات لازم برای خروج را انجام دهید.

 

خروج محصولات از گمرک

 

در این جا شما با استفاده از برگه خروجی که برای شما صادر شده است می توانید کالاهای خود را از گمرک ترخیص کنید.

 

خدمات شرکت پرشین تجارت دوان

 

 • ترخیص دارو از گمرک
 • واردات انواع دارو و مواد غذایی
 • ترخیص کابل های رابط
 • ترخیص مودم و روتر
 • ترخیص دارو از گمرک
 • ترخیص کیستون
 • واردات تجهیزات مخابراتی
 • ترخیص اسپلیتر
 • واردات و ترخیص آنتی بیوتیک
 • واردات آنتن مخابراتی
هزینه ترخیص آنتی بیوتیک از گمرک

 

هزینه ترخیص کالا معمولا دارای چند بخش است که باید این هزینه ها پرداخت شود. معمولا این هزینه ها توسط وزارت صنعت معدن و تجارت تعیین می شود. معمولا برای ترخیص کالا هر چه سریع تر اقدام کنید بهتر است چون در صورتی کالاهای شما زیاد در گمرک بمانند شما باید یک سری هزینه های دیگر را نیز پرداخت نماید.

برای ترخیص آنتی بیوتیک از گمرک چه مدارکی نیاز است؟

برای ترخیص آنتی بیوتیک و هر کالای دیگری نیاز به یک سری مدارک است که این مدارک شامل: مدارک کالاها، مدارک صاحب کالا و مجوزهای مورد نیاز است.

برای ترخیص آنتی بیوتیک از گمرک چه باید کرد؟

برای ترخیص این قلم کالاها بهتر است از شرکت های بازرگانی که دارای تجربه بالای در زمینه ترخیص کالا هستند کمک بگیرید. یکی از این شرکت های معتبر گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان است که دارای ترخیص کاران کاربلد در این زمینه می باشند و می توانند به راحتی بار شما را از گمرکات ترخیص کنند.

هزینه ترخیص محصول از گمرک چگونه است؟

هزینه ترخیص آنتی بیوتیک از گمرک و یا دیگر کالا ها به نوع آن و قوانین و مقررات بستگی دارد که برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است با  کارشناسان گمرکی و بازرگانی پرشین تجارت دوان تماس حاصل فرمایید و اطلاعاتی را درباره هزینه ترخیص به دست بیاورید.

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1401-8-29
0 245

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان

شماره تلفن: 02142326

واتساپ09018317541


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ