رفع مشکل ترخیص شیرخشک دارویی
رفع مشکل ترخیص شیرخشک دارویی
واتساپ: 09018317558 02142326

رفع مشکل ترخیص شیرخشک دارویی

 مشکل ترخیص شیرخشک دارویی حل شد، صاحب‌کالا اقدام کند

 

رفع مشکل ترخیص شیرخشک دارویی ، تجار محترم می توانند جهت ثبت سفارش و اخذ مجوز بهداشت و رفع مشکل ترخیص شیر خشک دارویی با کارشناسان ما در ارتباط باشند. 02142326

جهت مطالعه در مورد واردات مواد اولیه دارویی بر روی لینک کلیک کنید.

ترخیص شیر خشک دارویی

جهت متن دریافت متن کامل بخشنامه رفع مشکل ترخیص شیرخشک دارویی کلیک نمایید.

 

ترخیص شیرخشک‌های رژیمی اطفال و تعیین زمان آن

 

فرود عسکری -معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران- در گفت وگو با ایسنا در رابطه با اعلام اخیر سازمان غذا و دارو در مورد ترخیص شیرخشک‌های رژیمی اطفال و تعیین زمان آن توضیحاتی ارائه کرد.

وی با بیان اینکه ترخیص محموله‌هایی مانند شیرخشک از گمرک با حداقل اسناد و تأیید وزارت بهداشت صورت می‌گیرد، گفت: بر این اساس شرکت واردکننده باید بعد از ترخیص کالا، طی مدت زمان تعیین شده نسبت به ایفای تعهدات خود جهت تکمیل اسناد ترخیص کالا اقدام کند.

 

این در حالی است که واردکننده شیرخشک‌های مورد اشاره، برای برخی محموله‌های قبلی تعهدات خود را در زمان مشخص شده توسط سازمان غذا و دارو انجام نداده و سازمان غذا و دارو نیز مهلت تعیین شده را تا به امروز تمدید نکرده بود، با این حال گمرک تصمیم داشت در صورت ارائه حداقل اسناد با مسئولیت خود نسبت به ترخیص اقدام کند.

 

صادر نشدن تائید ثبت سفارش از سوی سازمان غذا و دارو

عسگری با بیان اینکه صاحب کالا ۱۹ محموله شیرخشک رژیمی شامل سه محموله در بهمن و شش محموله در اسفند پارسال و ۱۰ محموله دیگر در فروردین امسال وارد کرده است، افزود: مسئله اینجاست که این شیرخشک‌ها ثبت سفارش نداشتند و تا زمانی که تائید ثبت سفارش از سوی سازمان غذا و دارو صادر نشود امکان اظهار به گمرک و ترخیص ندارند.

 

با این حال طی اقدامات صورت گرفته از اواخر هفته قبل بخشی از این محموله ثبت سفارش دریافت کرد و امروز (یکشنبه) نیز برای باقی مانده محموله‌ها ثبت سفارش صادر شده و فرایند بازرسی کیفیت و اظهار کالا در حال انجام است.

 

رفع مشکل ترخیص شیرخشک دارویی

 

وی با بیان اینکه مقرر شده است وزارت بهداشت نامه تمدید ایفای تعهد را نیز صادر کند. یادآور شد: بنابراین با اقدامات صورت گرفته همه محموله شیر خشک دارویی اطفال می تواند طی این هفته به شرط اقدام به موقع صاحب کالا و سازمان غذا و دارو ترخیص شود.
گفتنی است که طی روزهای اخیر دپوی محموله شامل یک میلیون قوطی شیرخشک دارویی برای نوزادان و ضرورت تامین آن با بحث‌هایی همراه بوده است.

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1401-2-20
0 692

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

شماره تلفن: 02142326

واتساپ- ایتا- تلگرام 09018317558


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ