پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا 42326-021
ایجاد پاویون صادرات فرش ایران در چین
ایجاد پاویون صادرات فرش ایران در چین

ایجاد پاویون صادرات فرش ایران در چین

ایجاد پاویون صادرات فرش ایران در چینایجاد پاویون صادرات فرش ایران در چین ، یک مقام مسئول از صادرات ۲۰۰ میلیون دلاری فرش دستباف توسط خوشه‌های فرش کشور خبر داد.

استان فارس، به عنوان استان معین در طرح خوشه‌های فرش انتخاب شد و در قالب این طرح با کمک ۱۷ استان دیگر، خوشه‌های فرش در مناطق مختلف کشور شناسایی و حلقه‌های مفقوده آنها رفع شد که در نتیجه این اقدامات ۲ میلیون متر مکعب فرش تولید شده است.

صادرات یکی از مهمترین محورهای تقویت زنجیره ارزش کالا در طرح خوشه‌های فرش هست در نتیجه برای حمایت از صادرات فرش، پاویونی در کشور چین تدارک دیده شد که فرش‌های ایران به این پاویون منتقل و از آنجا به دیگر کشورهای جهان صادر می‌شود. به این ترتیب‌ در مجموع ۲۰۰ میلیون دلار صادرات توسط خوشه‌های فرش کشور انجام گرفته است.‌

در موضوع نقل‌وانتقال ارز صادرات فرش نیز به کمک مسئولان در بخش‌های مختلف دولت مشکل خاصی وجود ندارد و ارز صادرات فرش به کشور منتقل می‌شود.ساماندهی ۷ خوشه فرش دستباف در ۱۷ استان کشور به اتمام رسیده است، گفت: شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف ۱۰ خوشه‌های فرش دستباف دیگر نیز در دست اقدام است و امیدواریم این اقدامات تا پایان سال‌جاری به نتیجه برسد.

تجار و صادرکنندگان محترم می توانند جهت مشاوره تخصصی در زمینه صادرات فرش و نحوه آشنایی با شرایط صادرات از ایران با ما تماس حاصل فرمائید. 02142326
09018317541

نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1397-6-6
0 924

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار با پرشین تجارت دوان


02142326
" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "