پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا 42326-021
طرح الحاق شركت دخانیات به وزارت صنعت رد شد
طرح الحاق شركت دخانیات به وزارت صنعت رد شد

طرح الحاق شركت دخانیات به وزارت صنعت رد شد

رد الحاق دخانیات به وزارت صنعت : اعضای كمیسیون صنایع و معادن مجلس طرح الحاق شركت دخانیات ایران به وزارت صنعت، معدن و تجارت را به دلیل مغایرت با اصل 44 به عنوان كمیسیون فرعی رد كردند.

رد الحاق دخانیات به صنعت
سعید باستانی  گفت: در جلسه روز سه شنبه لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا مورد بررسی قرار گرفت كه موادی از آن به طور مستقیم مربوط به كمیسیون بود و موادی دیگر از به صورت غیرمستقیم به كمیسیون ارتباط داشت كه پس از بررسی، كلیه مواد به تصویب رسید.
وی با اشاره به موضوعات مواد فوق گفت:‌این مواد شامل اعلام جرم علیه اسناد آلوده كننده هوا ، شرایط اضطراری و دستگاه مسئول مدیریت این شرایط و تعیین مصادیق مجرمانه برای دستگاه‌هایی است كه از انجام وظایف استنكاف می‌كنند، دریافت تائیدیه توسط سازندگان و تولیدكنندگان انواع وسایل نقلیه موتوری ، مجاز با میزان آلایندگی مورد تائید از سازمان محیط زیست از مهمترین موضوعات این مواد بود.
نماینده مردم تربت حیدریه از  تصویب كلیات لایحه موافقت نامه ایران و قبرس به منظور اجتناب از اخذ  مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی در مورد مالیات های بر درآمد به انضمام تشریفات الحاقی خبر داد.
سخنگوی كمیسیون صنایع و معادن مجلس هم‌چنین از به تصویب رسیدن  لایحه تصویب احكام و مصوبات  بیست و پنجمین كنگره اتحادیه جهانی قدس منعقد شده در دوحه در سال 2012 سخن گفت.

نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1396-8-4
0 519

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار 42326-021
" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "