واردات ترانسفورماتور
واردات ترانسفورماتور
واتساپ: 09018317558 02142326

واردات ترانسفورماتور

واردات ترانسفورماتور با قیمت مناسب از کشورهای دیگر

واردات ترانسفورماتور توسط گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان باعث می شود تا شما ضمن اطمینان از کیفیت محصولی که خریداری می کنید، از نظر اقتصادی نیز سود بسیاری را تجربه نمایید چرا که دو مولفه کیفیت و قیمت تعیین کننده میزان فروش خواهند بود. صنایع الکترونیکی مختلفی در ایران وجود دارد که ترانسفورمانور نیاز اصلی آن ها می باشد، برخی از این صنایع به ترانسفورمانورهایی نیاز دارند که در ایران کمیاب است و جزو تولیدات داخلی هم نمی باشند. به همین دلیل واردات می تواند برگ برنده ای برای برطرف کردن نیاز داخلی و همینطور بدست آوردن سود مناسبی باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که شما بایستی در زمان ثبت سفارش ترانسفورماتور از نظر قیمت و نبود مشکلات فنی دقت لازم را اعمال کنید. در ادامه این مطلب، به نکات مهم واردارت ترانسفورماتور اشاره کرده ایم.

 

ترانسفورماتور

 

 

 

تعریفی از ترانسفورماتور 

اگر بخواهیم در ابتدا تعریفی از ترانسفورماتور ارائه کنیم، باید بگوییم وسیله ای است که دارای دو سیم پیچ اولیه و ثانویه می باشد که هر دوی این سیم پیچ ها بر روی یک هسته که دارای خاصیت نفوذپذیری مغناطیسی بالایی می باشند، پیچیده شده است. میدان مغناطیسی تولید شده از سیم پیچ اولیه توسط القای مغناطیسی به سیم پیچ ثانویه می رسد و باعث ایجاد ولتاژ در سیم پیچ ثانویه می گردد.
هسته ای که در ترانسفورماتور استفاده می شود و میزان تعداد سیم پیچ ها در ولتاژ و جریان ایجاد شده تاثیر مستقیم دارد، به طوری که هر چه هسته آهنی دارای خاصیت نفوذپذیری مغناطیسی بالاتری بوده و تعداد سیم پیچی های اولیه و ثاتویه بیشتر باشد، ولتاژ بیشتری ایجاد خواهد شد.

عملکرد ترانسفورماتور

عملکرد ترانسفورماتور در تبدیل جریان و ولتاژ الکتریکی متناوب است، به گونه ای که در نوع انرژی تغییری ایجاد نمی شود و ولتاژ و جریان را با همان فرکانس متناوب منتقل می کند. مثلا برای راه اندازی یک موتور برقی 220 ولت با شبکه برق 700 ولت، می توانیم از یک ترانس جهت کاهش ولتاژ میان شبکه و موتور استفاده کنیم.

کاربرد ترانسفورماتور و اهمیت آن

از مهم ترین کاربرد های ترانسفورماتور می توان به انتقال انرژی از محل تولید به دورترین نقاط اشاره کرد، به طوری که تمامی روستاها نیز بتوانند از نیروی برق برخوردار باشند. برخی از این کاربردها که شما باید در زمان واردات به آنها توجه داشته باشید ، به شرح زیر هستند :

 • در کارخانجات و نیروگاه ها
 • در مدارهای وسایل الکترونیکی
 • تطبیق ولتاژ در یکسو سازها و مبدل های جریان دائم به جریان متناوب
 • در شارژ کننده های باطری
 • جهت تطبیق امپدانس در دستگاه های چندین فازه
 • و …
ارزیابی بازار فروش در واردات ترانسفورماتور

در داخل کشورمان با توجه به میزان تقاضا برای ترانسفورماتور، هم تولیدات داخلی و هم واردات این محصول پاسخگو است. به طوری که در حال حاضر در داخل کشورمان ترانسفوزماتور توسط تولید کننده های مختلفی از جمله ایران ترانسفو، کارخانجات فاراتل، خزر ترانسفورمر، راسیکو و … تولید می شود، اما با این حال نیز واردات ترانسفورماتور از دیگر کشور ها شامل آلمان، چین، سوئیس ، اسپانیا و … بخش اعظم بازار فروش را در اختیار دارد.

واردات ترانسفورماتور چگونه انجام می شود

از مهم ترین مواردی که یک وارد کننده ترانسفورماتور در قبال آن برای کارفرما مسئولیت دارد، حمل و تحویل ترانسفورماتور سالم در تاریخ قرارداد می باشد.  واردات ترانسفورماتور به صورت هوایی و یا از طریق کشتی انجام می شود. بدیهی است از طریق هوایی ترانسفورماتور های وارداتی سریع تر و طی دو هفته به دست شما خواهد رسید، در حالی که از طریق کشتی، این فرآیند حدود چهار ماه به طول می انجامد.

بیشتر بدانید :

واردات انواع ترانسفورماتور

شما می توانید برای واردات و ترخیص انواع ترانسفورماتور با مشاوران و متخصصان گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان در ارتباط باشید و با بررسی بازار فروش و همینطور میزان تقاضای داخلی آن یک برآورد داشته و سپس تصمیم خود را بگیرید. واردات انواع ترانسفورماتور به شرح مواد زیر، امکان پذیر می باشد:

 • ترانسفورماتور فرکانس بالا
 • ترانسفورماتور فرکانس پایین
 • ترانسفورماتور توان بالا
 • ترانسفورماتور توان متوسط
 • ترانسفورماتور توان پایین
 • ترانسفورماتور حلقوی
 • ترانسفورماتور پالنار
 • ترانسفورماتور با سیم پیچ یک ساق
 • ترانسفورماتور با سیم پیچ دو ساق
 • ترانسفورماتور با عایق روغنی
 • ترانسفورماتور با عایق گاز
 • ترانسفورماتور با عایق هوا و مواد جامد
 • ترانسفورماتور جریان
 • ترانسفورماتور قدرت
 • ترانسفورماتور تغذیه
 • ترانسفورماتور تک فاز
 • ترانسفورماتور سه فاز
واردکنندگان ترانسفورماتورها

با توجه به نیاز کشور به ترانسفورماتورهای خاص، جای تعجبی برای حضور دلالان در بازار نیست. بنابراین شما باید با وارد کننده ای در ارتباط باشید و همکاری کنید که سابقه مشخصی در واردات و ترخیص ترانسفورماتور داشته باشد تا ضمن اطمینان از کیفیت محصولی که سفارش می دهید، بتوانید آن را با قیمت کمتری بدون واسطه خریداری نمایید.

تعرفه گمرکی ترانسفورماتور

واردات ترانسفورماتور با تعرفه گمرکی 85043310 می باشد.

واردات ترانسفورماتور  در گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان

در واردات ترانسفورماتور به این نکته توجه داشته باشید که در وهله اول شما بایستی برای دریافت قیمت اولیه از تولید کننده های خارج از کشور اقدام کنید. سپس با محاسبه هزینه های ثابت واردات شامل هزینه حمل و هزینه گمرک و سود خالص یک برآورد قیمت فروش داشته باشید.

بنابراین برای واردات ترانسفورماتور با توجه به تولیدات داخلی شما نیاز دارید که با دریافت مشاوره تخصصی از افرادی که دارای تجربه کافی در این زمینه هستند، متوجه نیاز بازار داخلی شوید. بدین معنی که کدام ترانسفورماتور در کشور ایران در عین داشتن تقاضا کم یاب است.
گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان، ضمن ارائه مشاوره پیرامون بازار فروش انواع ترانسفورماتور می تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید کدام ترانسفورماتور را وارد کنید که با سود بسیاری همراه باشد. همینطور می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی به صورت رایگان از طریق شماره تماس 02142326 ، واتساپ 09018317541 با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

 

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1400-6-28
0 911

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

شماره تلفن: 02142326

واتساپ- ایتا- تلگرام 09018317558


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ