واردات ماشین آلات راهسازی
واردات ماشین آلات راهسازی
واتساپ: 09018317558 02142326

واردات ماشین آلات راهسازی

واردات ماشین آلات راهسازی مستعمل و یا نو صرفاً توسط معدنکاران و راهسازان مجاز می باشد

 

 

یکی از ماشین آلات صنعتی بسیار پر کاربرد، مربوط به واردات ماشین آلات راهسازی می باشد که برای ساخت و ساز جاده ها بسیار واجب و ضروری می باشد. با توجه به آیین نامه هایی که در رابطه با وارد کردن این نوع از ماشین آلات وجود دارد معمولاً این دسته از واردات به دو صورت اماکن پذیر است یعنی واردات ماشین آلات راهسازی درجه یک  و ماشین آلات راه سازی درجه دو و هرکدارم از این ماشین آلات بازار های هدف خود را دارد.

چه ماشین آلات راهسازی حق ورود به کشور را دارند؟

باید گفت که ماشین آلات راه سازی در انواع متفاوتی از هم طراحی و تولید می شود و بستگی به شرایط و نیاز های یک پروژه عمرانی شهر سازی دارد که به چه نوع ماشینی احتیاج داشته باشند و بر اساس نیاز  واردات ماشین آلات صورت بگیرد.

به همین علت برای واردات ماشین آلات مربوط به شهر سازی  در اولین قدم بهتر است با انواع ماشین الات شهر سازی آشنا شوید و به مفاهیم ان ها پی ببرید.انواع ماشین آلات شهر سازی  به شرح ذیل می باشد.

بولدوزر

یکی از ماشین آلاتی که در راه شهر سازی مورد استفاده قرار می گیرد و در دسته واردات ماشین آلات قرار می گیرد بولدوزر می باشد. بولدزر در واقع نوعی تراکتور می باشد که یک تیغه در جلوی آن قرار دارد و کاربرد بسیار زیادی در راه و شهر سازی دارد.

 

کاربردهای بولدوزر

 

  •  عمل خاکبرداری و پاکسازی خاک از هر گونه ریشه و گیاهی با این ماشین انجام می شود
  • حفاری در خاک ها با این ماشین انجام می شود
  • اگر در هنگام ساخت و ساز راه و شهر سازی احتیاج به جا به جایی خاک باشد به وسیله این ماشین انجام می شود
  • و همچنین باز کردن راه برای عبور و مرور باقی ماشین ها به وسیله این ماشین انجام می شود.

 

 لودر

یکی دیگر از  ماشین هایی که جزوء واردات ماشین آلات راه و شهر سازی می باشد، لودر نام دارد. لودر ها در کشور ایران نیز ساخته می شود. این ماشین دارای یک کابین تراکتور است و یک بکت یا همان جام در قسمت جلویی خود دارد. لودر ها دارای بازو های متحرکی هستند که برای حمل کردن و تخلیه کردن خاک بسیار پر کاربرد می باشد از دیگر کاربرد هایی که لودر ها دارند می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

کاربردهای لودر
  • حفر کردن گستره های  کوچک زمین با لودر انجام می شود
  • خاک برداری هایی که حجم ان ها نسبتا کم تر است با لودر انجام می شود.
  • لودر ها ریشه های گیاهانی که سست می باشد را به راحتی در می اورد و دیگر موارد.

 

جهت مطالعه در مورد واردات لودر های مستعمل کلیک نمایید. از دیگر ماشین الات راه و شهر سازی می توان به بیل مکانیکی اشاره کرد.

 

 

مراحل مربوط به واردات ماشین آلات راه و شهر سازی

 

واردات ماشین آلات راهسازی این روز ها به یک تجارت پر سود  تبدیل شده است و با در نظر گرفتن این موضوع که ماشین آلات راه سازی بسیار متنوع می باشند و برای واردات و ترخیص آن ها شرایط خاصی در نظر گرفته شده است، برای واردکنندگان حائز اهمیت می باشد.

همانگونه که قبلا در رابطه با واردات ماشین آلات  راه و شهر سازی اشاره کردیم، با دو نوع ماشین آلات رو به رو هستیم ماشین آلات درجه یک و ماشین آلات درجه دو که هرکدام بازار های خرید و فروش خود را دارند و کاملاً مجزا از هم می باشند.

برای اینکه بدانید واردات و ترخیص ماشین آلات راه و شهر سازی به چه صورت انجام می گیرد باید در رابطه با قوانین گمرکی طلاعات کافی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 02142326 پاسخگویی در ساعات اداری و غیر اداری به شماره  09018317541

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1400-8-11
0 1002

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

شماره تلفن: 02142326

واتساپ- ایتا- تلگرام 09018317558


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ