واردات ماشین آلات کشاورزی
واردات ماشین آلات کشاورزی
واتساپ: 09018317541 02142326

واردات ماشین آلات کشاورزی

ماشین آلات مستعمل کشاورزی
تا چه اندازه با ماشین آلات کشاورزی مستعمل اشنایی دارید  ؟

 

 دستگاه های کشاورزی چیست؟

واردات ماشین آلات کشاورزی – با توجه به پیشرفت تکنولو‌ژی در دنیای امروزی برای تولید محصولات کشاورزی استفاده از ماشین های کشاورزی به روز و جدید جایگزین ماشین آلات قدیمی شده است و این گونه به سرعت رشد وکیفیت محصولات بیشترمی شود.

همچنین تنوع محصولات کشاورزی با پیشرفت دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی بیشتر شده و این امر باعث می شود تا به لحاظ اقتصادی رشد چشمگیری  در بازار سرمایه داشت.

ماشین آلات و دستگاه های کشاورزی آن دسته از ابزارهایی هستند که به تولید بیشتر با سرعت و کیفیت محصولات کشاورزی منجر می شوند. همچنین از انواع دستگاه های کشاورزی که جزو گزینه های پر طرفدار و اصلی در کشاورزی می باشند، دستگاه های پاش و دستگاه های علف چین تراکتور، نام برد. در ادامه به برسی موارد بیشتری از  دستگاه های کشاورزی وارداتی  می پردازیم.

 

اهمیت واردات و ترخیص ماشین آلات کشاورزی به کشور

 

از آنجایی که بیشتر نیاز بشر به تامین غذاست، و از این لحاظ نیز کشور ما منبع غنی از مواد و محصولات کشاورزی را در بردارد.  از این رو استفاده از این منابع می تواند علاوه بر تامین مایحتاج مواد غذایی روزانه مردم به سود رسانی کشور در زمینه اقتصادی نیز کمک کند. بنابراین استفاده از ماشین آلات قدیمی نمی تواند منجر به تولید انبوه و تسریع در روند کاشت، داشت و برداشت گردد.

از این رو برندهای مختلفی از ماشین آلات کشاورزی هستند که می توانند نیاز تولید کنندگان داخلی مواد غذایی را تامین کنند و روند کاشت، داشت و برداشت را تسریع بخشیده و بازارهای جهانی را نیز در دست گرفته اند.

ضرورت واردات ماشین آلات صنعتی

تولید و طراحی ماشین آلات کشاورزی نیاز به دانش و علم دقیق دارد و همچنین مواد و مصالح مخصوصی لازم و ضروری است که با وجود تحریم ها، مشکلات اقتصادی و سیاسی و نیز کمبود امکانات تولیدی نمی توان این دستگاه ها را در داخل کشور تولید نمود بنابراین دولت برای رفع نیازهای جامعه در صنعت کشاورزی امتیازات و اختیاراتی را در حوزه واردات ماشین آلات کشاورزی نو و مستعمل منظور نموده که از این طریق منجر به رفع نیازهای جامعه گردد.

چندین کشور هستند که می توان انواع ماشین آلات کشاورزی را از آنها وارد نمود. اغلب واردات از چین، ترکیه، کره، امارات متحده عربی، سایر کشورهای همسایه و برخی کشورهای اروپایی انجام می گردد. بنابراین تجار می توانند با قیمت های مناسب انواع دستگاه و ماشین آلات کشاورزی مستعمل و نو را از این کشورها خریداری نموده و با بیشترین بازدهی در بازارهای جهانی عرضه کنند.

انتخاب انواع ماشین آلات کشاورزی برای واردات یکی از مواردی است که تجار می توانند با ریسک کمتری در بازار به تجارت پرداخته و در مدت کوتاهی به حداکثر سود برسند.

 

انواع ادوات و دستگاه های کشاورزی وارداتی مستعمل و نو

 

انواع ماشین آلات و دستگاه های کشاورزی که می توان آنها را به صورت دست دوم و نو طبق شرایط ورود و بر اساس قوانین گمرکی ایران وارد کشور نمود شامل موارد زیر هستند:

 

 • انواع ماشین آلات سبک و سنگین کشاورزی
 • دستگاه دروگر خودگردان
 • کمباین
 • هر یک از دستگاه های سم پاش، کود پاش و بذر پاش
 • لوازم یدکی ماشین آلات و دستگاه های کشاورزی
 • دستگاه چغندر قند کن
 • دستگاه های بذر کار و کود کار
 • دستگاه بیل زن با ابزارهای گاو آهن
 • دستگاه یونجه چین و پرس یونجه
 • دستگاه تولید علوفه به روش صنعتی
 • تراکتور کشاورزی چرخدار لاستیکی
 • انواع کمباین برداشت محصول
 • انواع تراکتور

 

مطالعه بیشتر

واردات و ترخیص دستگاه کوره از گمرک

 

نحوه واردات و ترخیص ماشین آلات کشاورزی نو و مستعمل

 

برای واردات ماشین آلات کشاورزی نو و مستعمل باید نسبت به کالاهایی که کد تعرفه به آنها تعلق گرفته است، اقدام نمود. همچنین قبل از هر اقدامی برای واردات باید نسبت به این دستگاه ها و نحوه ورود آنها شناخت داشته باشید.

شما می توانید برای واردات و ترخیص ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز کشاورزی همانند سایر کالاهای وارداتی با بهره گیری از دانش مشاورین متخصص ما در بازرگانی پرشین تجارت دوان بسته به نوع ماشین آلات روش ها و هزینه های مختلف برای ورود آن را بررسی کنید و در نهایت بهترین راه را برای ورود آن کالا با توجه به آیین نامه ها و بخش نامه انتخاب کنید.

چرا که مطالعه و شناخت قوانین مقررات و قوانین تجارت به شما کمک می کند تا همواره با اطلاعات به روزی اقدام به تجارت در زمینه صادرات و واردات کالا نموده و با کمترین هزینه به بالاترین سودها برسید.

مشاورین گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان  با آگاهی از آخرین قوانین و مقررات به شما کمک می کنند تا با آگاهی عمیق تری قدم در این راه نهاده و با مدیریت و برنامه ریزی پیش بروید.

 

هزینه های مختلف برای واردات دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی

 

برای ورود هر کالایی شما نیاز به صرف  هزینه هایی دارید که در مورد واردات دستگاه ها و ماشین آلات مختلف کشاورزی در این امر نیز مستثنی نیست.  بنابراین یکی از موارد مهم درباره هزینه های مختلف در زمینه واردات ماشین آلات کشاورزی مستعمل در زمینه هزینه های مربوط به کنترل تولید یا خرید محصول در کشور مبدا و مقصد می باشد.

همچنین هزینه های حمل و نقل، هزینه های مربوط به ثبت و سفارشات و سایر موارد از مهم ترین و اصلی ترین هزینه ها در هنگام واردات ابزار آلات کشاورزی همانند سایر کالاها هستند که با یک مشاوره تخصصی و حرفه ای  با همکاران ما می توانید با حداقل هزینه، کالای مورد نظر خود را وارد کشور نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1401-6-12
0 99

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان

42326 021


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ