واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک
واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک
واتساپ: 09018317541 02142326

واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک

فلایویل جز اقلام پرمصرف در کشور محسوب می‌شود و به همین دلیل واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک رونق زیادی دارد. بسیار از بازرگانان و شرکت‌ها این قطعات را از کشورهای مختلف به ایران وارد می‌کنند. برای ثبت سفارش و دریافت مجوز واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک می‌توانید از مشاوره رایگان و تخصصی با کارشناسان گمرکی و بازرگانی پرشین تجارت دوان بهره مند شوید.

لوازم_یدکی_خودرو

لوازم_یدکی_خودرو

نحوه واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک

 

فلایویل خودرو یک دیسک فلزی دایره‌ای شکل است که محیط آن چرخ دنده دارد، از فلایویل در تمام ابزار و ماشین آلات صنعتی به عنوان یک ذخیره کننده انرژی استفاده می‌شود. نحوه واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک را می‌توانید از ترخیص کاران و مشاوران حرفه‌ای و کاربلد مجموعه بازرگانی بازرگانی پرشین تجارت دوان سوال کنید و از تجربه آنها در این زمینه بهره مند شوید.

 

چطور فلایویل خوب به کشور وارد کنیم؟

 

واردات فلایویل خودرو از کشورهای مختلف به ایران سود زیادی برای وارد کنندگان دارد، ویژگی اولی که در زمان واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک باید به آن توجه کنید، فاکتور کیفیت محصول است.  فاکتور مهم دوم در زمان واردات انواع لوازم یدکی خودرو مربوط به تناسب بین قیمت و کیفیت جنس وارداتی می‌باشد، مشتری باید از خریدی که می‌کند رضایت داشته باشد.

 

چه مجوزهای برای واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک نیاز است؟

 

چه مجوزهای برای واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک نیاز است؟ برای ترخیص انواع لوازم یدکی خودرو از گمرک باید به قوانین و مقررات گمرکی آشنا باشید و یا از افراد خبره در این زمینه مشاوره بگیرید. برای ترخیص این اقلام از گمرک وارد کننده یا نماینده قانونی وی باید مدارک لازم را به گمرک و سایر مراجع ذی صلاح ارائه دهد، این مدارک عبارتند از:

 

 • مجوز ارزی از دفتر صنایع ماشین‌آلات و تجهیزات تولید جهت تخصیص ارز
 • دریافت کد شناسه کالا
واردات قطعات یدکی خودرو

واردات قطعات یدکی خودرو

واردات فلایویل خودرو از چین

 

عمده واردات لوازم یدکی خودرو از جمله فلایویل از چین به کشور وارد می‌شود، بازرگانان از واردات فلایویل خودرو از چین سود قابل توجهی را به دست می‌آورند. اما تامین فلایویل از چین خیلی هم راحت نیست و وارد کنندگان باید یک تولید کننده معتبر را در کشور چین پیدا کنند و سپس کیفیت قطعات تولیدی آن را بسنجند. در صورتی که کیفیت قطعات مطلوب باشد، مشتری در داخل کشور از قطعات استقبال کرده و واردات سود خوبی برای تاجر دارد.

 

مدت زمان ترخیص لوازم یدکی خودرو از گمرک

 

کارخانه‌های بزرگ کشور در صورتی که مشکل طولانی شدن مدت زمان ترخیص لوازم یدکی خودرو از گمرک برطرف نشود با مشکلات جدی  رو به رو خواهند شد. سرعت عمل در واردات قطعات خودرو در دنیای خودروسازی امروز برای کشورمان بسیار اهمیت دارد. مدت زمان واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک به صورت تخمینی در صورت ارسال با کشتی حدود 4 ماه است و با توجه به شرایط امکان دارد این زمان کمتر و یا بیشتر شود.

 

استانداردهای مورد نیاز برای ترخیص لوازم یدکی

 

اخذ استانداردهای مورد نیاز برای ترخیص لوازم یدکی از گمرک یک ضرورت است، وارد کننده اگر بخواهد به صورت قانونی کالای وارداتی خود را به کشور بیاورد و به فروش برساند باید پیش از ورود کالا به کشور مجوزهای لازم را از سازمان استاندارد کسب کند. واردات قطعاتی همچون فلایویل خودرو مشمول دریافت مجوز از سازمان استاندارد است، یعنی این قطعات باید دارای استانداردهای مورد تایید سازمان استاندارد باشند تا مجوز ترخیص آنها از گمرک صادر شود.

 

مراحل واردات و ترخیص قطعات خودرو از گمرک

 

واردات و ترخیص قطعات خودرو از گمرک شامل 4 گام اصلی است که واردکننده یا نماینده قانونی وی با طی کردن این مراحل می‌تواند کالای مورد نظر را وارد کشور کرده و با احتساب هزینه‌ها و تعرفه‌های گمرکی با سود خوبی به فروش برساند. مراحل واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک عبارتند از:

 

 • ثبت سفارش: وارد کننده یا نماینده قانونی وی پس از اینکه تولید کننده معتبر را در کشور مبدا پیدا کرد باید ثبت سفارش را انجام دهد و پیش فاکتور دریافت کند.
 • دریافت مجوز و ارز: بعد از مشخص کردن جزئیات مربوط به سفارش قطعه مورد نظر از کشور مبدا، وارد کننده یا نماینده وی باید مدارک خود را به وزارت صمت ارائه کند تا مجوزهای لازم و تخصیص ارز به واردات صورت گیرد.
 • نهایی کردن سفارش و ارسال قطعات به کشور: پس از اینکه ثبت سفارش و استعلام قیمت نهایی شد، مهمترین مرحله اعزام قطعه به کشور است که انتخاب روش مناسب حمل در این مرحله اهمیت زیادی دارد.
 • پرداخت عوارض و ترخیص قطعه از گمرک: واردکننده و یا نماینده قانونی وی با ارائه مدارک و مجوزهای لازم به گمرک و پس از پرداخت تعرفه گمرکی می‌تواند مجوز ترخیص قطعات از گمرک را دریافت کند.
واردات-قطعات-خودرو

واردات-قطعات-خودرو

مدارک و مراحل ترخیص قطعات خودرو از گمرک

 

برای اینکه بتوانید به راحتی و در اسرع وقت واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک را انجام دهید، باید برخی مدارک  را به سازمان گمرک ارائه کنید. دریافت مجوزهای لازم برای واردات این قطعات نیازمند ارائه مدارک و مستندات دقیق است تا کارشناسان گمرک طبق آیین نامه‌ها مجوز واردات و ترخیص را صادر کنند. لازم به ذکر می باشد شرایط و ضوابط ترخیص کالا از گمرک برای تمامی گمرک‌های کشور یکسان است. مدارک و مراحل ترخیص قطعات خودرو از گمرک عبارتند از:

 • پیش فاکتور
 • تحویل اسناد بارنامه
 • تطبیق اسناد دریافتی
 • چک کردن محصول با اطلاعات دریافتی
 • صدور پروانه ترخیص
 • کنترل نهایی محصول و ارائه مجوز برای ترخیص کالا

 

تعرفه واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک

 

تعرفه واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک براساس کشور مقصدی که  پمپ از آن وارد شده و همچنین با توجه به محصول وارداتی محاسبه می‌شود. برای و ترخیص خودرو و لوازم یدکی آن از گمرک باید پس از ارائه مدرک براساس کد تعرفه مشخص شده در قانون، عوارض گمرکی را پرداخت نمایید تا مجوز ترخیص صادر شود. کد تعرفه جهت ترخیص فلایویل موتور خودرو از گمرک برابر 84099190 است.

 

اهمیت زمان در ترخیص فلایویل خودرو از گمرک

 

در این مقاله شرایط و ضوابط قانونی واردات و ترخیص فلایویل خودرو از گمرک را بیان کردیم. زمان اهمیت زیادی در واردات قطعات خودرو دارد و اگر در ترخیص فلایویل خودرو ا نتوانید به خوبی عمل کنید و کالای شما زمان زیادی را در گمرک بماند، سهم بازار را از دست می‌دهید. به همین دلیل اهمیت زمان در ترخیص فلایویل خودرو از گمرک برای وارد کننده بسیار زیاد است.

 

جمع بندی

 

واردات فلایویل خودرو براساس دستوراتی که سازمان گمرک برای وارد کننده در نظر گرفته است دارای هزینه‌های مشخصی می‌باشد که شما در زمان واردات باید آن را پرداخت کنید. اعتماد به مجموعه‌های معتبر در زمینه واردات و ترخیص کالا همچون مجموعه پرشین تجارت دوان می‌تواند روند کار واردات شما را تسهیل کند تا کالای مورد نظرتان را با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن از گمرک ترخیص نمایید.

کد تعرفه گمرکی واردات فلایویل خودرو چند است؟

کد تعرفه ترخیص فلایویل موتور خودرو از گمرک برابر 84099190 می‌باشد و شما برای ترخیص این کالا از کشور باید براساس این کد تعرفه گمرکی را پرداخت نمایید.

برای ترخیص فلایویل خودرو از گمرک چه مدارک و مجوزهایی نیاز است؟

برای ترخیص قطعات فلایویل از گمرک باید مدارک مختلفی همچون پیش فاکتور، بارنامه  و مجوزهای وزارت صمت را به گمرک ارائه کنید.

واردات فلایویل خودرو از چه کشورهایی انجام می‌شود؟

مراحل واردات خودرو و لوازم یدکی آن به کشور با هم متفاوت است، فلایویل خودرو یکی از لوازم یدکی پرمصرف در کشور می‌باشد که معمولا از کشور چین به ایران وارد می‌شود.

به این نوشته امتیاز دهید
Rate this post
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1402-8-28
0 257

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان

شماره تلفن: 02142326

واتساپ09018317541


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ