واردات پمپ بتن
واردات پمپ بتن
واتساپ: 09018317558 02142326

واردات پمپ بتن

واردات پمپ بتن یکی از سودآورترین ماشین آلات صنعتی است که ترخیص آن با پیچیدگی هایی همراه است و اگر به صورت تخصصی و حرفه ای انجام گیرد، نه تنها از خرید توسط دلال ها رهایی می یابید بلکه سود خوبی برای کسب و کارتان رقم خواهید زد.

در این مقاله قصد داریم شما را با واردات پمپ بتن آشنا کنیم و به توضیح مسیر و قوانین و مقرارت حاکم بر ترخیص آن بپردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

 

واردات پمپ بتن

واردات پمپ بتن

 

پمپ بتن چیست؟  

 

پمپ بتن در واقع با تولید و ریختن بتن همراه است که در ساخت و سازهای عمرانی و پروژه های بزرگ ساختمانی در حال ساخت اهمیت بالایی دارد و ایمنی پروژه را به گونه ای تضمین می کند که حذف آن، پروژه ساخت و ساز را به پایین ترین سطح کیفی خود نزدیک می کند.

ترخیص-پمپ-بتن انواع پمپ بتن

 

پمپ بتن به گونه ای طراحی و تولید شده است که بهترین بتن را با میزان اسلامپ مشخص در اختیار کارفرمایان و صاحبان پروژه ها قرار می دهد و در ادامه به توضیح انواع و کاربرد آنها خواهیم داد:

پمپ_بتن پمپ بتن تراک میکسر

 

این مدل پمپ بتن خود از انواع مختلفی ساخته شده است که با حجم کمتر و جنبه اقتصادی به صرفه برای استخرها، راهسازی و راهداری، پیاده روی ها، پروژه های شهرداری کاربرد دارد.

 

پمپ بتن تونل

 

این پمپ تونل به گونه ای طراحی و تولید شده است که بتن ریزی را در مکان های پیچیده ای هم چون تونل را برای کارفرما راحت کرده است و هزینه های جانبی و نیروی انسانی را کاهش می دهد.

 

پمپ کامیونی( تیرک بوم دار)

 

این پمپ نوعی بتن ساز است که با سوار شدن بر روی یک کامیون، توسط بازوهای متحرک خود، حجم بالایی از بتن را به صورت مستقیم در پروژه ها و ساخت و سازهای بزرگ مورد استفاده قرار می دهد.

 

ترخیص پمپ بتن از گمرک

 

ترخیص انواع پمپ بتن مانند مستعمل و نو، Cifa، Schwing و… از گمرکات مختلف کشور از کلیه کشورهای اروپایی هم چون: آلمان، مجارستان، انگلستان، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا و… انجام می گیرد.

انواع پمپ های بتن

به طور کلی پمپ های بتن به دو دسته تقسیم می شوند:

 • پمپ بتن کشنده 
 • پمپ بتن بدون کشنده

 

که این مورد باید بر روی دستگاه های دیگر سوار شود.

گمرکات ترخیص پمپ

نکته ی مهم دیگری که در واردات پمپ بتن باید بدانید، این است که واردات پمپ بتن نو و مستعمل از گمرکات مخصوصی انجام می گیرد به گونه ای که ترخیص ماشین آلات راهسازی نو و مستعمل به ترتیب زیر است:

 

گمرکات اختصاص یافته به ماشین آلات نو شامل :

 

شهید رجایی، شهید باهنر، بند انزلی، خرمشهر، سهلان، اصفهان، مشهد، نوشهر، تهران، بندر امام می باشد.

 

گمرکات اختصاص یافته به ماشین آلات مستعمل:

شهید رجایی، شهید باهنر، بوشهر، ارومیه، خرمشهر، اصفهان و تهران

استفاده از پمپ بتن زمانی کاربرد دارد که دسترسی ماشین آلات و تجهیزات دیگر به مکان ساخت و ساز ندارند و معمولا در پروژه های عمرانی، راه سازی، سدسازی، ساختمان سازی، ساخت پل و برج سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

تعرفه گمرکی

تعرفه گمرکی

تعرفه گمرکی واردات پمپ بتن

 

داشتن کد تعرفه گمرکی جهت ترخیص دستگاه لازم است و کد تعرفه ای که به دستگاه پمپ انتقال بتن تعلق می گیرد در ردیف تعرفه 84138200 است که حدود 8 درصد حقوق ورودی و 6 درصد مالیات ارزش افزوده دارد.

در صورتی که دستگاه مستعمل باشد، باید از وزارت صمت مجوز لازم را دریافت کرد و نسبت به ترخیص آن اقدام کرد.

تعرفه گمرکی تراک میکسر در ردیف 87049000 طبقه بندی می شود که دارای 15 درصد حقوق ورودی و 16 درصد مالیات است و ورود نمونه مستعمل آن بالا تر از سه سال کارکرد ممنوع می باشد.

 

ارتباط با کارشناسان گمرکی و بازرگانی پرشین تجارت دوان

 

گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان به عنوان ترخیص کار رسمی گمرک با توجه به نیاز و کالای مورد نظر خریدار و براساس پیشینه خانوادگی در امر ترخیص و تبحر و تجربه بر قوانین و مقرارت گمرکی، ترخیص انواع پمپ بتن نو و مستعمل زیر را انجام می دهد:

 • ترخیص پمپ بتن موبایل
 • واردات پمپ بتن دکل دار
 • ترخیص پمپ بتن کشنده و بدون کشنده
 • واردات و ترخیص پمپ بتن سیار
 • ترخیص پمپ بتن ثابت
 • واردات پمپ بتن تخصصی
 • ترخیص پمپ بتن زمینی
 • واردات ترخیص پمپ بتن تریلر ( خطی و ایستا)
 • ترخیص پمپ بتن دکل شوئینگ
 • واردات و ترخیص پمپ بتن نو و مستعمل
به این نوشته امتیاز دهید
5/5 - (1 امتیاز)
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1403-1-19
0 1997

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

در صورت تمایل شماره تماس خود را وارد نمایید، در اولین فرصت کاری با شما در ارتباط خواهیم بود.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

شماره تلفن: 02142326

واتساپ- ایتا- تلگرام 09018317558


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "
021-42326 ارتباط از واتساپ