پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا
ورود عمده لوازم الکترونیکی از منطقه ویژه اقتصادی پیام
ورود عمده لوازم الکترونیکی از منطقه ویژه اقتصادی پیام

ورود عمده لوازم الکترونیکی از منطقه ویژه اقتصادی پیام

ورود عمده لوازم الکترونیکی از منطقه ویژه اقتصادی پیامورود عمده لوازم الکترونیکی از منطقه ویژه اقتصادی پیام، بر اساس مأموریت محوله از وزارت ارتباطات، صادرات و واردات کالا‌ها به خصوص در حوزه لوازم الکترونیکی، از مهم‌ترین برنامه‌های منطقه ویژه اقتصادی پیام است.

نادر ثناگو مطلق با اشاره به وجود گمرک تخصصی و آزمایشگاه‌های مجهز در بخش ICT در منطقه گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان جهش تولید نام‌گذاری شده و در نخستین گام پس از باز شدن مرز‌های هوایی کشورمان که برای مدتی به دلیل شیوع ویروس کرونا بسته‌شده بودند، پرواز‌های خارجی (کارگو) فرودگاه پیام از سر گرفته شد. وی بابیان اینکه این پرواز شامل ۴۰ تن لوازم الکترونیکی از مبدأ کشور امارات است گفت: باهدف توسعه واردات و صادرات کالا‌های حوزه ICT و IT، امسال پرواز‌های خارجی (کارگو) فرودگاه بین‌المللی پیام افزایش می‌یابد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن استقبال شرکت‌های داخلی و خارجی از استقرار در منطقه ویژه اقتصادی پیام باهدف فعال‌سازی هر چه بیشتر بخش ICT اظهار داشت: طی چند سال گذشته از سوی سرمایه‌گذاران استقبال خوبی در این حوزه و سرمایه‌گذاری در منطقه صورت گرفته است. پیام تنها منطقه ویژه‌ای است که با رویکرد حوزه ICT مشغول فعالیت است و در این خصوص نیز مورد استقبال سرمایه‌گذاران در این بخش قرارگرفته است.

نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1399-5-1
0 77

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار
" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "