پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا 42326-021
افزایش همکاری های تجاری گمرک ایران با اتحادیه اوراسیا
افزایش همکاری های تجاری گمرک ایران با اتحادیه اوراسیا
واتساپ: 09018317541 02142326

افزایش همکاری های تجاری گمرک ایران با اتحادیه اوراسیا

افزایش همکاری های تجاری گمرک ایران با اتحادیه اوراسیاافزایش همکاری های تجاری گمرک ایران با اتحادیه اوراسیا ،  گمرک ایران با همکاری کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا حداکثر تسهیلات را برای کشورهای عضو فراهم می کند.
مهدی میراشرفی رئیس کل گمرک ایران بیان نمود:
افزایش مبادلات تجاری بین کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی و فراهم کردن تسهیلات گمرکی دو هدف عمده گمرک ایران است. دولت جمهوری اسلامی ایران نگاه مثبتی برای افزایش مبادلات تجاری با کشورهای همسایه از جمله اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا دارد و در این خصوص هیچ محدودیتی وجود ندارد. افزایش و ارتقای سطح مبادلات تجاری بین کشورهای عضو و ارائه تسهیلات حداکثری با همکاری گمرکات کشورهای عضو از جمله برنامه های گمرک ایران در این اتحادیه است.کشورهای عضو باید با همکاری همدیگر از مزیت های این اتحادیه حداکثر بهره برداری نمایند و در جهت تسهیل تجارت و افزایش حجم مبادلات گام بردارند.
وی گفت: ما با رفع محدودیت های تعرفه ای که به ۵۰۰ قلم ردیف تعرفه ای می رسد تلاش کردیم تا در راستای تسهیل تجارت حرکت نماییم.
رئیس کل گمرک ایران در این همایش که با حضور روساى ۹۰ درصدی فعالان اقتصادی از جمله روسای اتحادیه های کشور قرقیزستان برگزار می شد، گفت: کشورهای عضو باید با رفع مشکلات و محدودیت های گمرکی بیشترین منفعت را برای خود ایجاد کنند. شایان ذکر است رئیس اتاق بازرگانی ایران, معاون امور گمرکی ایران و مدیر کل دفتر همکاری های بین الملل نیز در این همایش حضور داشتند.

به این نوشته امتیاز دهید
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1398-7-3
0 614

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان

42326 021


" ترخیص کالا خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "