پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا 42326-021
علامت استاندارد ویژه صادرات
علامت استاندارد ویژه صادرات
واتساپ: 09018317541 02142326

علامت استاندارد ویژه صادرات

علامت استاندارد ویژه صادراتدر اجرای بند ۱۱ مصوبه‌های یکصد و دهمین اجلاسیه شورای عالی استاندارد، علامت استاندارد ویژه صادرات تصویب و پس از تأیید وزرای صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصاد و دارایی و رییس سازمان ملی استاندارد ایران ابلاغ شد.

به گزارش موج، رئیس سازمان  استاندارد ایران با اعلام این خبر گفت: در اجرای بند ۱۱ مصوبه‌های یکصد و دهمین اجلاسیه شورای عالی استاندارد ، علامت استاندارد ویژه صادرات تصویب و پس از تأیید وزرای صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصاد و دارایی و رییس سازمان ملی استاندارد ایران ابلاغ شد. در واقع اعضای کارگروه بند ۱۱ مصوبه‌های یکصد و دهمین اجلاسیه شورای عالی استاندارد، علامت استاندارد ویژه صادراتی را برای تولید کالاهای صادراتی مطابق با استانداردهای بین‌المللی، منطقه‌ای و ملی یا استانداردهای مورد قبول سازمان ملی استاندارد ایران و قابل قبول کشور هدف یا مشخصات فنی مورد درخواست، طراحی کردند.

در داخل لوگوی استاندارد ایران عبارت «COC» و در زیر آن عبارت Certification Number Conformity With Only For Export (شماره گواهینامه مطابقت فقط با هدف صادرات) شده است.طراحی این علامت در راستای کنترل کیفیت کالاهای صادراتی با هدف کاهش ماندگاری کالا در گمرکات انجام شده است.

 

به این نوشته امتیاز دهید
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1398-4-25
0 2716

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار با پرشین تجارت دوان

42326 021


" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "