پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا
واردات و ترخیص انواع پارچه های رومبلی
واردات و ترخیص انواع پارچه های رومبلی

واردات و ترخیص انواع پارچه های رومبلی

واردات و ترخیص انواع پارچه های رومبلی

واردات و ترخیص انواع پارچه های رومبلی گرماژ بالا و گرماژ پایین توسط گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان امکان پذیر است.

وزن یا گرماژ چیست و نشان دهنده چه خصوصیتی در پارچه است؟

گرماژ همان مفهوم وزن را دارد. اما روش محاسبه وزن پارچه چیست؟ واحد اندازه گیری وزن یا گرماژ پارچه برحسب گرم است. هر پارچه ای می تواند با تراکم بافت های مختلف و به طبع آن ضخامت های مختلفی تولید شود. میزان مصرف الیاف در بافت پارچه و فشردگی این الیاف با یکدیگر که همان تراکم پارچه است، باعث به وجود آمدن ضخامت پارچه و وزن آن می شود.

کارخانجات نساجی و فروشندگان پارچه برای مشخص کردن تراکم بافت پارچه، وزن یا گرماژ را به خریدار می گویند. هرچه پارچه، تراکم بافت و ضخامت بیشتری داشته باشد، گرماژ بیشتری نیز دارد.

منظور از گرماژ پارچه، میزان وزن یک متر طول پارچه در عرض آن است. برای مثال اگر فروشنده بگوید که این پارچه تترون با عرض یک متر و نیم، ١٨٠ گرم وزن دارد، یعنی وزن یک متر پارچه در عرض ١۵٠ سانتیمتر، ١٨٠ گرم می شود.

پس روش محاسبه وزن پارچه با هر عرضی که داشته باشد، به این صورت است که یک متر از طول پارچه را برش می زنند و روی ترازو قرار می دهند تا گرماژ بدست آید.

گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان، واردات و ترخیص پارچه رومبلی گرماژ بالای ملیتا، درینا، مسکو، نوبل و… که حدود 380 الی 450 هستند و همچنین واردات گرماژپایین های 100 و 200 را به کمک کارشناسان متخصص در گمرک، به انجام می رساند. ماخذ پارچه های رومبلی 32% می باشد.

پارچه ها برای دریافت استاندارد نیاز به نمونه برداری دارند. لازم است بدانیم که برای حمل این محصول، چنانچه پارچه شما گرماژ بالا باشد 23000 متر درون یک کانتینر 40 فوت (حدود 12 الی 13 تن) جا گرفته و چنانچه گرماژ پایین باشد در حدود 32000 متر درون یک کانتینر 40 فوت قرار خواهد گرفت.

پارچه مبلی انواع مختلفی دارد که شما باید با توجه به سلیقه، سایر وسایل موجود در دکوراسیون اتاق، رنگ مورد علاقه، میزان استفاده و تعداد افرادی که با آن در تماس هستند آن را انتخاب کنید. هرچند همیشه قیمت پارچه مبلی نیز نقش بسیار مهمی در انتخاب آن ایفا خواهد کرد.

 

انواع پارچه های موجود دربازار

پارچه مبلی ملیتا، پارچه مبلی یزد، پارچه مبلی مازراتی و پارچه مبلی مخمل تنها تعدادی از انواع پارچه مبلی موجود در بازار هستند.

از لحاظ جنس ، می‌توان انواع پارچه مبلی را به 3 دسته تقسیم کرد:

  • پارچه‌ رومبلی طبیعی (پنبه‌ای، نخی، پشمی، کتان، ابریشم و…)
  • پارچه مبلی مصنوعی (نایلون، پلی استر و ویسکوز و…)
  • پارچه رومبلی ترکیبی

پارچه برای مبل راحتی

برای انتخاب پارچه مبل راحتی بهترین ایده این می باشد، که اولا لک بری آن آسان باشد. یعنی پارچه ای را انتخاب کنید که خیلی راحت کثیفی و لکه ها را پاک شوند. پارچه های جیر معمولا لکه بری خوبی دارند و برعکس آنها پارچه های گونی بافت به شدت لکه ها را نگه می دارند. همچنین انتخاب گرماژ یا سنگینی پارچه از شل شدن آن در طولانی مدت جلوگیری می کند.

 

پارچه برای مبل تختخوابشو

مبل تختخواب شو به دلیل کاربرد دو گانه ای که دارند، بیشتر از مبل راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از پارچه های ضخیم و با گرماژ بالا و لطیف برای این مدل مبل تخت شو توصیه می شود. همچنین می توانید از چرم و پارچه که بسیار ترکیب زیبایی به مبل می دهد نیز استفاده نمایید.

 

 

نویسنده: س. ماهرویی / تاریخ: 1399-2-15
0 115

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار
" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "