پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا
صادرات محصولات کشاورزی به عراق و وضعیت مرزهای خروجی
صادرات محصولات کشاورزی به عراق و وضعیت مرزهای خروجی

صادرات محصولات کشاورزی به عراق و وضعیت مرزهای خروجی

صادرات محصولات کشاورزی به عراق و وضعیت مرزهای خروجیوضعیت صادرات یکسری محصولات کشاورزی به عراق و مرزهای خروجی به چه شکلی است؟

آخرین وضعیت تعرفه ها و شرایط ورود برخی محصولات کشاورزی سیب درختی، گوجه، سیب زمینی، خیار و سبزیجات در اقلیم کردستان عراق

دانلود لیست محصولات مجاز صادراتی به : کردستان-عراق

وضعیت مرزهای خروجی عراق

نشست کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریتی گمرک برای بررسی وضعیت مرزهای گمرکی استان کرمانشاه، به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، احمد ذاکری معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران در این نشست با اشاره به سیاست گمرک در استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های قابل واگذاری، ازجمله انبارداری، تخلیه و بارگیری و احداث مجتمع خدماتی تحت نظارت گمرک، خواستار هماهنگی بیشتر و کمک مسئولان استانی به ویژه استانداری در این زمینه شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک همچنین از تصمیم این سازمان برای رفع مشکلات سایر مرزهای گمرکی خبر داد و گفت: ما همه تلاش خود را برای تجهیز گمرکات مرزی به امکانات پیشرفته کنترلی ازجمله دستگاه‌های ایکس‌ری به عمل خواهیم آورد.
براساس این گزارش در این جلسه که ناظر گمرکات استان کرمانشاه و تنی چند از معاونین وی و اعضای کمیته مذکور حضور داشتند، درخصوص وضعیت مرزهای سومار و پرویزخان و چگونگی انجام فعالیت پیمانکاران بخش خصوصی در این مرزها بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.
شایان ذکر است که براساس طرح جامع گمرکات استان کرمانشاه، قرار است گمرک پرویزخان به عنوان مهمترین گمرک مرزی این استان در تجارت با کشورهای دیگر به‌خصوص عراق نقش پررنگ‌تری ایفا نماید.

نویسنده: س. ماهرویی / تاریخ: 1398-8-21
0 546

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار
" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "