پرشین تجارت دوان،ترخیص کالا 42326-021
ثبت سفارش از محل صادرات
ثبت سفارش از محل صادرات
واتساپ: 09018317541 02142326

ثبت سفارش از محل صادرات

ثبت سفارش از محل صادراتثبت سفارش از محل صادرات و از محل حساب ارزی واردکننده

به اطلاع بازرگانان محترم می‌رساند پیرو تصمیمات جلسه مورخ 1397/12/19 ستاد مقابله با تحریم وزارت صمت در راستای تسهیل واردات مواد اولیه و واسطه‌ای بخش تولید، امکان ثبت‌سفارش برای کالاهای گروه کالایی 1 با استفاده از روش تامین ارز بانکی «از محل صادرات» و «از محل حساب ارزی واردکننده» در سامانه جامع تجارت فراهم شده است.

متقاضیان استفاده از بند فوق لازم است “تعهدنامه متقاضیان استفاده از روش تامین ارز «از محل صادرات» و «از محل حساب ارزی واردکننده» مخصوص گروه کالایی 1” که در صفحه نخست سامانه جامع تجارت و در بخش «فایل های راهنمای تجارت خارجی» بارگذاری گردیده است را تکمیل و ثبت محضری کرده و سپس تصویر آن را پیوست پرونده خود نمایند.

امکان ثبت سفارش با روش‌های تامین ارز فوق برای تولیدکنندگان و بازرگانان دارای قرارداد با واحدهای تولیدی فراهم است. در صورت استفاده از روش‌های تامین ارز فوق، پرونده جهت صدور مجوز تخصیص ارز بایستی ظرف مدت 1 روز کاری در دفاتر تخصصی معاونت امور صنایع وزارت صمت بررسی شده و سقف و سابقه واردات بازرگان در بررسی این پرونده‌ها لحاظ نخواهد شد. سایر مزایای بسته تشویقی مصوب ستاد مقابله با تحریم وزارت صمت در فایل پیوست آمده است.

دانلود اصل بخشنامه

به این نوشته امتیاز دهید
نویسنده: پرشین تجارت / تاریخ: 1397-12-27
0 1369

لطفا در مورد این مطلب نظر دهید

تجارت امن و پایدار با پرشین تجارت دوان

42326 021


" ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید "